AQVITAL FC CSÁKVÁR – GYIRMÓT FC GYÕR 3-4 (1-1)

JÁTÉKVEZETÕK: Oláh Gábor – Szalai Dániel, Kovács II. Gábor – Zierkelbach Péter

AQVITAL FC CSÁKVÁR: Milinte Á., Kocsis G., Dulló M., Hajdú S., Szalai T., Nyilasi B., Domján A., Bakos Sz., Horváth R., Molnár Cs., Molnár T. (cserék: Gelei V., Varga Z., Sötét D., Köntös D., Mihály D., Burucz B., Gajdos Zs.)

GYIRMÓT FC GYÕR: Somogyi Cs., Nagy S., Beliczky G., Madarász M., Tóth N., Gyurján B., Fejes J., Magasföldi J., Balog Z., Lázár P., Kiss M. (cserék: Rusák E., Oross M. Bohner R., Szegi V., Papp K., Cseri T., Graszl K.)

CSERÉK:

AQVITAL FC CSÁKVÁR: 58.p. Nyilasi B. – Mihály D., 74.p. Szalai T. – Gajdos Zs., 82.p. Kocsis G. – Sötét D.

GYIRMÓT FC GYÕR: 54.p. Tóth N. – Oross M., 54.p. Gyurján B. – Cseri T., 72.p. Magasföldi J. – Papp K.

GÓLSZERZÕK:

AQVITAL FC CSÁKVÁR: 45+1.p. Horváth R. (1-1), 61.p. Horváth R. (2-1), 77.p. Gajdos Zs. (3-3)

GYIRMÓT FC GYÕR: 19.p. Kiss M. (0-1), 68.p. Magasföldi J. (2-2), 73.p. Oross M. (2-3), 90+4.p. Beliczky G. (3-4)

SÁRGA LAPOK:

AQVITAL FC CSÁKVÁR: 33.p. Dulló M.

GYIRMÓT FC GYÕR: 79.p. Kiss M., 80.p. Cseri T., 83.p. Somogyi Cs., 90+5.p. Beliczky G.

PIROS LAPOK:

AQVITAL FC CSÁKVÁR: nem volt

GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

9.p. Madarász bal oldali  szögletét Tóth fejelte kapura, de a védõk blokkoltak, a kipattanót Beliczky kapu mellé lõtte.

15.p. Beliczky ugratta ki a bal szélen Tóthot, aki Madarász elé készített, de a keresztezõ Hajdú az érkezõ Madarász elõl tisztázni tudott.

15.p. Magasföldi bal oldali beadását Kiss fejelte kapura, de Milinte fogta a labdát.

16.p. Beliczky balról középre tett labdája ment el a rövid saroknál helyezkedõ csákvári lábak alatt, de az érkezõ Madarász elõl ismét tisztázni tudtak a hazaiak.

19.p. Gyurján készített a jobb szélen remekül Kiss elé, aki 17 méterrõl hatalmas gólt lõtt a bal felsõ sarokba! 0-1!

23.p.Horváth lekészítése után Molnár Cs. emelését fogta könnyen Somogyi.

23.p. Beliczky húzott el gyönyörûen a bal szélen, majd a középen érkezõ Tóth elé készített, de ismét az utolsó pillanatban fel tudtak szabadítani a hazaiak.

25.p. Dulló távoli kísérletét húzta le magabiztosan Somogyi.

27.p. Lázár indította Beliczkyt, aki több ellenfelet is kicselezve a 16-osról lõtt, de Szalai bevetõdve blokkolt.

33.p. Dulló kapott sárga lapot.

45+1.p. Molnár Cs. keresztlabdáját Horváth vágta a felsõ léc alá. 1-1.

45+1.p. Vége az elsõ félidõnek.

FÉLIDÕ: 1-1

46.p. Megkezdõdött a második játékrész.

54.p. Kettõt is cserélt Sisa Tibor vezetõedzõnk, Tóth helyén Oross, Gyurján helyett pedig Cseri a pályán.

55.p. Beliczky bal oldali beadását fogta Milinte az érkezõ Madarász elõl.

57.p. Madarász jobb oldali szögletét Magasföldi fejelte kapura, ezt Milinte hárította, de a labda Beliczky elé került, aki lõtt, de Hajdú akrobatikus mozdulattal a gólvonalról ki tudta rúgni a labdát.

58.p. Cseréltek a hazaiak is, Nyilasi helyén Mihály.

61.p. Molnár húzott el középen, majd 16 méteres lövését Somogyi bravúrral hárította, de a kipattanó Horváth elé került, aki újból lõtt, a labdába Somogyi sajnos csak belekapni tudott, hárítani már nem. 2-1.

62.p. Cseri bal oldali lövését fogta Milinte.

65.p. Magasföldi tört elõre a jobb összekötõ helyé, majd 22 méteres lövést Milinte hatalmas  bravúrral ütötte szögletre.

65.p. Jobb oldali szöglet után a 16-oson belüli keveredés után Magasföldi fejel a csákvári kapuba! 2-2!

72.p. Újabb csere nálunk, Magasföldi helyén Papp.

73.p. Madarász bal oldali szabadrúgásból betekert labdáját Oross csúsztatta zseniálisan a hosszú kapufa mellé! 2-3!

74.p. Cserélt a Csákvár, Gajdos állt Szalai helyére.

75.p. Oross készített a jobb összekötõ helyén elõre törõ Madarász elé, aki 12 méterrõl a kapu mellé lõtt.

77.p. Jobb oldali szabadrúgás után a bal szélen érkezõ Gajdos lõtt a hosszú oldalon a kapuba. 3-3.

79.p. Kiss kapott sárga lapot.

80.p. Cseri is sárgát kapott.

82.p. Kocsis helyén Sötét a hazaiaknál.

83.p. Balog felszabadítása után a labdára lecsapó Domján lövését védte hatalmas bravúrral Somogyi.

83.p. Somogyi is sárga lapot kapott.

89.p. Kiss jobb oldali 18 méteres szabadrúgása vágódott a sorfalról szögletre.

89.p. Madarász bal oldali szögeltét Oross fejelte kapura, de Milinte hárított.

90.p. 4 perc a hosszabbítás.

90+4.p. Jobb oldali bedobás után Beliczky fejelte a labdát a hálóba! 3-4!

90+5.p. Beliczky kapott sárga lapot.

90+5.p. Oláh Gábor játékvezetõ lefújta a mérkõzést.

VÉGEREDMÉNY: 3-4 (1-1)

Kiegyenlítetten kezdõdött a mérkõzés, a csákváriak nem álltak be védekezni. Az idõ múlásával kezdtünk fölénybe kerülni, a veszélyesebb helyzetek elõttünk adódtak, s ezek közül egyet sikerült is értékesíteni. A gól után folytatódott, ami korábban is zajlott, inkább mi veszélyeztettünk, de a Csákvár is próbált egyenlíteni, ami a 46. percben sikerült is nekik, így mezõnyfölényünk sajnos az eredményen nem látszik a szünetben.

Második félidõben is mindkét csapat offenzívan lépett fel. Annak ellenére, hogy a veszélyesebb helyzetek elõttünk adódtak, a Csákvár fordítani tudott, de csapatunk nem adta fel és 2-3-ra módosítottuk az állást, de a hazaiak újra eredményesek tudtak lenni. Végül az akarás meghozta a várt eredményét és az utolsó percben szerzett góllal nagyon fontos 3 pontot tudtunk elhozni Csákvárról.

Összességében egy remek mérkõzést láthattak a kilátogató nézõk, ahol remek gyõzelmet arattunk.

Folytatás jövõ héten szombaton 19.00-órakor a Sopron ellen.