Tudósítás:
90+4 perc vége! 3-2-re nyert csapatunk.
90+3 perc Présinger labdaszerzése ért sárga lapot.
90. perc 4 perc hosszabbítás.
89. perc Galambos bal oldalról eleresztett életerõs kapáslövése ment el a hosszú oldalon.
86 perc Most Heffler kapott sárgát.
84. perc  Heffler buktatása ért sárga lapot.
80. perc Nagy Zs. kapott sárga lapot.
72.perc  Utolsó csere a hazaiaknál is. Simon helyett Molnár.
70.perc Újabb labdaszerzés után Heffler törhetett kapura, de a nagy helyzetben hosszan szöktette magát…
67. perc Farkas buktatta a tizenhatoson belülre törõ Hefflert. A megítélt büntetõt Nagy P. nagy erõvel lõtte a kapu jobb oldalába. 2-3
65. perc Utolsó cserelehetõségünk. Herjeczki helyett Szalánszki.
58. perc Nagy Zs. második lövése 11 méterrõl a bal kapufát érintve kötött ki a kapunkba. 2-2
57.perc Nagy P. szerzett labdát és ugratta ki Présingert, aki középre lõtt labdájával Herjeczki állt kapussal szembe, de próbálkozását a kapus védte a rövid oldalon.
51. perc Szarka helyett Présinger a pályán.
49. perc Strestik helyett Lázár csapatunkban.
48. perc Nagy lõtte a kapu jobb oldalába a büntetõt. Rusák érezte az oldalt, de nem tudta védeni a jól helyezett lövést.  1-2
47. perc Villám mellett eset el a hazaiak csatára, ami kiállítás és tizenegyest ért a játékvezetõ szerint.
46. perc elkezdte a mérkõzés második részét a hazai csapat.
Az elsõ félidõ történése:
45+3. perc Csillus jobb oldali szöglete után vége az elsõ játékrésznek 0-2
42. perc Szarka kapott sárga lapot.
38. perc Herjeczki harcolt meg egy labdáért a tizenhatoson belül. Strestiknek visszatett labdája a kapusról újra Herjeczki elé került aki közelrõl a kapu fölé lõtt.
31. perc Nádori helyett Tamás a pályán.
30. perc Farkas kemény belépõje ért sárga lapot.
28. perc Cserélt a Csákvár. A megsérült Csonka helyett Baranyai a pályán.
21. perc Strestik ugratta ki Szarkát, aki a tizenhatos elõtt megnyert egy párharcot a Csonka szemben, így egyedül törhetett kapura. Próbálkozását Tóth védte, de a lepördülõ labda a hosszún érkezõ Heffler elé pörgött, aki éles szögbõl a rövidbe lõtte a labdát. 0-2
17. perc Egy jobb oldali beadást csúsztatott 6 méterrõl kapu mellé Nagy.
10. perc Herjeczki csapott le egy rossz hazaadásra és bevágta a kapu közepébe. 0-1
1. perc Elkezdõdött a mérkõzés.