BLSE: Csoknyai – Villám, Kurucsai, Burucz, Vincze – Szili, Lógó (Csanádi), Balázs (Bognár II. Gy.) – Frõhlich, Nagy (Varga), Szabó N. Vezetõedzõ: Bognár György

Igazi presztízs csatára készültünk, hiszen a Szentlõrinc az egyik nagy riválisunk volt a Dráva csoportban.

Remekül kezdtük a találkozót, a hatodik percben Szabó Norbi harcolt ki egy büntetõt. A labda mögé Frõhlich állt és a balra vetõdõ kapus mellett a kapu jobb oldalába lõtt. 0-1

Ezt követõen fõként a szentlõrinciek birtokolták a labdát, de igazán nagy helyzetet nem tudtak kialakítani a hazaiak. Igaz a félidõ nagy részében mi sem veszélyeztettük a hazai kaput.

Éppen ezért a szünet elõtt váratlanul növeltük kettõre az elõnyünket. Lógó szerzett labdát a félpályánál, kiváló ütemben tálalt Frõhlich elé. Roland a bal oldalról a középen érkezõ Nagy Elõd felé tette a labdát, aki a kifutó kapus mellett a bal alsóba pörgetett. 0-2

A fordulást követõen már játékban is feljavultunk, ekkor már egyértelmûen mi irányítottuk a mérkõzést. Ezt egy szép góllal nyomatékosítottuk, Frõhlich sarokkal hozta helyzetbe Szabó Norbit, aki nyolc méterrõl nem is hibázott. 0-3

A gól után is támadásban maradtunk, helyzeteket alakítottunk ki, azonban ezek már kimaradtak. Összességében helyenként jó és látványos játékkal nyertük meg az összecsapást és jutottunk tovább a kupában.