JÁTÉKVEZETÕK: SOLYMOSI PÉTER,  BERETTYÁN PÉTER, HORVÁTH RÓBERT

BAJAI LSE: HERBERT R., SZAUTER I., KARDOS E., FORGÁCS A., BURUCZ B., DOMOKOS B., MICSKÓ M., NAGY E., COVIC M., SZÕLLÕSI F., SZÕLLÕSI T.

VEZETÕEDZÕ: BOGNÁR GYÖRGY

GYIRMÓT FC: DELI Z., BOGNÁR ZS., KOZMÉR L., DOMANYIK SZ., SZABÓ CS., CZANIK K., LÁZÁR P., HORVÁTH R., HOMONYIK G., WEITNER Á., TÓTH N.

VEZETÕEDZÕ: SOÓS IMRE

CSERÉK

BAJAI LSE: szünetben: Szõllõsi T. – Kormos L.; szünetben: Micskó M. – Balázs R.; 65.p. Nagy E. – Lógó Zs.

GYIRMÓT FC: 39.p. Homonyik G. – Cseri T.; 56.p. Tóth N. – Laki B.; 71.p. Czanik K. – Polyák G.

GÓLLÖVÕK

BAJAI LSE: 1-1 52.p. Kormos L.; 2-1 58.p. M. Covic; 3-1 71.p. Kormos L.; 4-1 81.p. M. Covic

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

9.p. Szõllõsi Ferenc passzolt középre, a labda Kozmérról lepattant Micskó elé, aki 14 méterrõl, középrõl fölé lõtt.

15.p. A jobb oldali hazai szögletet Bognár fejelte ki a mezõnybe, Micskó egybõl lõtt, Deli szépen védett.

19.p. Szabó ugratta ki Weitnert a hazai kapus messze kifutva próbált menteni, de sikerült elrúgni mellette a labdát, viszont egy védõ visszaért, és az üres kapu elõtt, Tóth Norbert elõl mentett.

23.p. Homonyik jobb oldali szögletét Tóth fejelte kapura, a hazai kapus védett.

24.p. Az elsõ percek hazai mezõnyfölénye után, kezdjük átvenni az irányítást.

25.p. Covic lõtt mellé 25 méterrõl.

26.p. Homonyik beadását Tóth fejelte fölé.

28.p. Czanik kényszerítõzött Tóth Norberttel, majd Czanik nagy helyzetben lõtt, de egy védõ szögletre mentett.

29.p. A szögletet Homonyik ívelte be, és Tóth nagy helyzetben fölé fejelt.

33.p. 0-1 Szabó – Horváth – Canik volt a labda útja, majd a játékosunk betört a 16-oson belülre, kicselezett két védõt, és a középen, üresen álló Tóth elé passzolt, aki 5 méterrõl a hálóba lõtt.

42.p. Micskó lõtt fölé 25 méterrõl.

SZÜNET 0-1

46.p. Megkezdõdött a második félidõ.

50.p. Bal oldali szögleet Deli ütötte le Kormos elé, aki közelrõl mellé lõtt.

52.p. 1-1 Balázs ment el a jobb oldalon, majd visszagurított Kormosnak, ak jobb oldalról, 15 méterrõl kilõtte a hosszú alsó sarkot.

58.p. 2-1 Egy elõre ívelt labdát kifejeltek védõink, de a labda egybõl visszajött a 16-oson belüre, ahol a kifutó Deli felett Covic bal oldalról, 10 méterrõl a hálóba emelt.

63.p. Weitner lõtt mellé 25 méterrõl.

71.p. 3-1 Egy jobb oldali szögletet Deli kiejtett, és Kormos közelrõl a hálóba lõtt.

74.p. Weitner ívelt Laki elé, aki nagy helyzetben lõhetett volna, de egy védõ menteni tudott.

81.p. 4-1 Balázs jobb oldali beadását Covic közelrõl fejlete a hálóba.

86.p. Laki 25 méteres lövését vdéte a hazai kapus.

89.p. Laki gurított Weitner elé, aki 18 méterrõl lõtt de a hazai kapus szépen védett.

90.p. Egy bal oldai beadást Lógó fejelt fölé.

VÉGEREDMÉNY 4-1

EDZÕI NYILATKOZATOK

BOGNÁR GYÖRGY A BAJAI LSE VEZETÕEDZÕJE:

A szünetben kettõt cseréltem, és ez bejött, a cserék sokat hozzá tudtak tenni a játékhoz, valamint az átszevezés is jót tett a csapatnak, így megérdemelten nyertünk. A második félidõben támadóbb szemléletben küldtem fel a csapatot, és egy nagyon jó félidõt produkáltunk.

SOÓS IMRE A GYIRMÓT FC VEZETÕEDZÕJE:

Érthetetlen számomra ami a második félidõben történt. Az elsõ félidõben jól játszottunk, vezettünk és a szünetben mindent megbeszéltünk, hogy hogyan nyerhetjük meg a találkozót. Ennek ellenére nem az történt amit elterveztünk, így sajnos vereség lett a vége.

SÚLYOS VERESÉG

Bajai helyzetekkel kezdõdött a mérkõzés, de igazi veszélyt ezek a támadások nem jelentettek kapunkra. A 20. perc után átvettük a játék irányítását, és meg is szereztük a vezetést. Ekkor jól játszottunk, Delinek dolga sem akadt.

A második félidõben kettõt cserélt a hazai csapat, és Bognár György átszervezte csapatát. Ennek köszönhetõen sorra vezették veszélyes támadásaikat a bajai játékosok, és törvényszerû volt, hogy mikor kapjuk a gólt. Csapatunkból néhányan az öltözõben maradtak, így elkerülhetetlen volt a további hazai gól.

A hazai vezetés után nem tudtunk lábra állni, így a lendületbe jövõ bajai gárda újabb gólokat ért el, és második félidei játéka alapján teljesen megérdemelten tartotta otthon a 3 pontot.