Gólszerzõ: Simon (39.p., 69.p.-11-esbõl), Tököli (55.p., 60.p.)
Csere: Horváth A. helyett Nagy A., Sellei helyett Mercel, Faragó helyett Fazekas (szünetben), Baranyai helyett Sebestyén (70.p.)

KTE: Akovics – Koszó, Radanovics, Urbán, Farkas A. – Bori, Patvaros, Tölgyesi, Bertus – Simon A., Dosso.
2. félidõ: Tóth – Preklet, Gyagya, Balogh, Farkas – Csukics, Bori, Litsingi, Bertus – Tököli, Simon.
Vezetõedzõ: Tomiszlav Szivics

BKV Elõre: Vezér– Baranyai, Makrai, Miklósvári, Sebõk – Csikós, Horváth A., Ribi, Cseri – Sellei, Faragó.
Vezetõedzõ: Soós Imre

39. perc: Bertus gyorsan elvégzett szabadrúgása után, Simon lépett ki a leshatárról, majd 15 méterrõl a elvetõdõ kapus alatt a jobb alsó sarokba lõtt. 1-0
55. perc: Bori futott el a jobb oldalon, középre gurítására Tököli érkezett, aki 5 méterrõl nem hibázott. 2-0
60. perc: Balogh vágott elõre egy labdát, amelyet az erõs szél visszafújt, így Tököli élé került, akinek lekezelni is volt ideje, majd laposan a kapu közepébe lõtt. 3-0
69. perc: Litsingi buktatásáért kapott 11-est a KTE, amelyet Simon a jobb felsõbe bombázott. 4-0