JÁTÉKVEZETÕK: Takács János – Szert Balázs, dr. Kulcsár Judit – Tuczai Miklós

BUDAÖRS: Szentpéteri V. – Horváth L., Tányéros Á., Hegedûs J., Lajer G. – Csobánki Á., Nagy T. – Marques-Airosa P., Bogáti I., Papp M. – Szabó V.

GYIRMÓT FC GYÕR: Somogyi Cs. – Nagy S., Lázár P., Balogh B., Völgyi D. – Madarász M., Paku R. – Bori G., Simon András, Vass P. – Simon Attila

CSERÉK:

BUDAÖRS: 63.p. Szabó V. – Varga B., 68.p. Marques Airosa P. – Csillag D., 79.p. Horváth L. – Ódé N.

GYIRMÓT FC GYÕR: 46.p. Nagy S. – Kiss M., 64.p. Simon András – Tóth N., 68.p. Madarász M. – Présinger Á.

GÓLSZERZÕK:

BUDAÖRS: 9.p. Papp M. (1-0), 31.p. Bogáti P. (2-1), 65.p. Papp M. (3-1), 68.p. Varga B. (4-1)

GYIRMÓT FC GYÕR: 19.p. Lázár P. (1-1)

SÁRGA LAPOK:

BUDAÖRS: 45+3.p. Lajer G., 90.p. Csillag D.

GYIRMÓT FC GYÕR: 45+3.p. Simon András

PIROS LAPOK:

BUDAÖRS: nem volt

GYIRMÓT FC GYÕR: 51.p. Völgyi D., 55.p. Simon Attila

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

2.p. Simon Attila jobb oldali beadása után a hosszú oldalon Balogh lövését tolta szögletre Szentpéteri.

6.p. Völgyi jobb oldali, 20 méteres szabadrúgását fogta nehézségek árán Szentpéteri.

9.p. Elsõ lehetõségét kihasználta a Budaörs, Csobánki bal oldali lövése megpattant, így Somogyinak esélye sem volt hárítani. 1-0.

17.p. Bori próbálkozott kétszer, elõször blokkoltak, majd szögletre mentettek a hazai védõk.

19.p. Völgyi jobb oldali szöglete után középen káosz alakult ki, végül pedig Lázár vágta közelrõl a kapuba a labdát! 1-1!

26.p. Madarász bal oldali beadása után Paku 8 méteres lövése a jobb kapufáról kifelé pattant.
30.p. Völgyi kapott sárga lapot.
31.p. Nagy T. jobb oldali szabadrúgása után a középen érkezõ Bogáti fejelt a felsõ léc alá. 2-1.
36.p. Vass húzott el a jobb szélen, majd Madarásznak adott, aki egy átvétel után Paku elé készített, de utóbbi lövését védte Szentpéteri.
45.p. 2 perc a hosszabbítás.
90+3.p. Simon András és Lajer kapott sárga lapot.
45+4.p. Vége az elsõ félidõnek.
FÉLIDÕ: 2-1

46.p. Megkezdõdött a második félidõ. A szünetben cserélt Bene Ferenc, Kiss állt Nagy S. helyére.

49.p. Madarász 20 méteres lapos lövése kerülte el a jobb kapufát.

51.p. Völgyi kapta meg második sárga lapját, így kiállította õt a játékvezetõ.
53.p. Simon Attila lekészítése után Simon András 12 méteres lövését védte bravúrral a kimozduló Szentpéteri.
55.p. Simon Attilát kiállította a játékvezetõ.

62.p. Szabó emelt 8 méterrõl kapura, de Somogyi bravúrral lehúzta a labdát.

63.p. Hazai csere, Szabó helyén Varga B.
64.p. Ismét cseréltünk, Simon András helyén Tóth.
65.p. Papp kapott a bal szélen labdát, majd a kimozduló Somogyi mellett a felsõ léc alá lõtt. 3-1.

66.p. Papp lõtt 17 méterrõl laposan a jobb kapufa mellé.
68.p. Varga B. hámozta át magát a védelmen, majd laposan 11 méterrõl a kapu jobb oldalába lõtt. 4-1.
68.p. Csere mindkét oldalon, a hazaiaknál, Marques helyén Csillag, nálunk Madarászén Présinger.
79.p. Újra cserélt Miskei Attila, Horváth L. helyén Ódé.
83.p. Présinger bal oldali beadása után Tóth fejesét fogta Szentpéteri.
90.p. Csillag kapott sárga lapot.
90.p. 2 perc a ráadás.
90+2.p. Takács János játékvezetõ lefújta a mérkõzést.
VÉGEREDMÉNY: 4-1 (2-1)

Az elsõ félidõben igazából két komoly lehetõsége adódott a Budaörsnek, helyzetkihasználásukat dicséri, hogy ezekbõl két gólt lõttek. Az elsõre gyorsan tudtunk válaszolni, a másodikra pedig sajnos annak ellenére nem, hogy megvoltak a lehetõségek, de ezek sajnos kimaradtak, volt hogy csak szerencséjük volt a hazaiaknak.
Az elsõ 45 percben hiába játszottunk jobban a Budaörs lõtte a gólokat.
A második félidõ elején gyorsan megfogyatkoztunk, elõbb Völgyit, majd Simon Attilát állította ki a játékvezetõ egy feszült hangulatú összecsapáson. Két ilyen kiállítást egy ilyen Budaörssel szemben várható volt, hogy nem bír el a csapat, és bár még 9 emberrel is vezettünk támadásokat, de ezek nagy veszélyt nem hordoztak magukban. A gólkülönbség talán kicsit túlzó.