Budaörs, Árok u. 200 nézõ

Játékvezetõk: Radványi Ádám ( Pápai Zoltán, Galán Roland )

BUDAÖRS összeállítása: Horváth Z.- Csengõ, Lõrincz, Csobánki , Mihályi – Lászka, – Sándor I.(85′-Márkus.), Da Silva Roni (74-Horváth L.), Melczer, Farkas Á. – Tüske.

Gólszerzõk: Da Silva Roni (58′), Sándor I.(74′-büntetõbõl) ill. Kollár (76′-büntetõbõl).

Sárga lapok  Budaörs: Lászka, Tüske.
Veszprém: Szilágyi, kollár, Leitold.
Veszprém: Fehér Kornél – a gólhelyzetben lévõ Tüske lerántásáért.

1. perc   Veszprém kezdte a játékot, csapatunk tiszta fehér mezben zöld nagrágban és fehér sportszárban lépett pályára.

7   Farkas középen megszerzett labdájával indította a jobboldalon Tüskét, de hosszúra sikerült az indítás.

11   Farkas baloldali beadását a középen várakozó Tüske kapásból jobbal akarta rálõni, de a labda továbbpattant a lábán.

19   Hárman kicsiben a baloldalon kijátszották a veszprémiek, de Tatai lövése a rövid sarok mellett hagyta el a játékteret.

24   Baloldali sarokrúgásunkat röviden szabadították fel a vendégek, de Melczer kapáslövése ismét szöglretre pattant.

25    Sándor a jobboldali oldalvonal mellõl lötte el a labdát, de a vendégek kapusa Kiss G. rávetõdve hárított.

27   Egy baloldali patrdobást Melczer kapott az alapvonalnál visszagurított Farkas elé, aki kapásból laposan beadta épp az érkezõ Roni elé, de lövése a felsõ kapufa fölött hagyta el a pályát.

37   A vendégek jutottak szabadrúgáshoz a kapunktól 18 m-re. Sánta lövését Horváth kapus kiöklözte a mezõnybe.

38   Farkas a jobboldalon cselezett, középreadását Sándor kapásból fölé lõtte.

s z ü n e t

46   Farkas csúszott a vizes pályán a labdáért, Melczerhez jutatta, aki 2:1-ben vezette rá a védõkre, de Tüskéhez célzott átadása hosszúra sikerült.

52    Gyorsan indított Sándor, Tüske húzott egyet a labdán és fölé lõtte.

55   Szabadrúgáshoz jutottak a vendégek baloldalon 30 m-re a kapunktól. Kollár élesen lõtte be a kapunk irányába, de a labda a kapufa mellett hagyta el a játékteret.

58  1 – 0 Egy korszerû támadást vezettünk a jobboldalon. Tüske az alapvonalról laposan középre gurított a kapunak háttal elé Melczerhez, aki lekészítette a szemben érkezõ Roni-nak. Da Silva egybõl kilõtte a jobb alsó sarkot!

67   3 játékosunk vezette 2 védõre a labdát. Sándor kiadta balra Melczerhez, aki lapos lövést eresztett meg, de a vendégek kapusa hárítani tudott.

74  2 – 0 Sándor indította laposan a védõket megelözõ Tüskét. A veszprémi védõ Fehér hátulról gáncsolta el a tizenhatoson belül. A játékvezetõ büntetõt ítélt és felmutatta a piros lapot a veszprémi játékosnak. Sándor biztosan értékesítette a büntetõt.

76  2 – 1 Egy jobboldali sarokrúgás után a kapunk elõtti kavarodást követõen a játékvezetõ mindenki megdöbbenésére büntetõt ítélt. Kollár a jobb alsó sarokba bombázta.

81   Egy felpattanó labdát Tüske egybõl lõtt, de kipattant a labda a baloldalra, ahonnan Melczer visszaemelte ismét Tüskéhez, de kapáslövése elkerülte a kaput.

(budaorsifoci.hu)

Budaörs SC : Veszprém FC 2-1 (0-0)
Budaörs

200 nézõ

Budaörs SC: Horváth- Csengõ, Csobánki, Lõrincz, Mihályi ? Sándor, Lászka, Melczer, Farkas, – Tüske, Roni,
Vezetõ edzõ: Lucsánszky Tamás

Veszprém FC: Kiss – Grósz, Pálfi, Fehér, Leitold – Szilágyi, Kollár, Boromisza, Sánta -Tatai, Finta
Vezetõedzõ: Orbán Tamás

A kétnapos esõzés után, bár a pályán tocsog a víz, de a talaj nem lazult fel és a mérkõzés kezdetekor meglepõen jó a talaj.

Szemerkélõ esõben megekezdõdött a mérkõzés.

4′ 35-rõl elvégzett szabadrügást, Fehér pörgette kapura, de leshelyzet volt, kifelé szabadrúgás

11′ Finta tartotta meg jól a labdát az oldalvonal mellett, utána megverte a védõjét és a beadása csak kicsit volt pontatalan Tatainak.

12′ Hazai támadás a balszélen, a beadásra ollózó középcsatár elõl a veszpremi védõ csusztatta ki a labdát

19′ Szép Tatai-Sánta összjáték után, Tatai kapásbó lõtt 18-rõl, lövése 1 méterrel ment mellé

33′ Szilágyi kap sárgalapot

43′ Kollár kap sárgalapot

Félidõ 0-0

nagyobb helyzet nélkül ment el az elsõ félidõ. A csuszós talaj és a sok szabálytalansá megnehezíti a folyamatos játék kialakulását. A félidõ közepén volt egy 5 perc amikor a Budaörs beszorította a vendégeket a kapujuk elé, de gólt nem sikerült elérniük.

Csere a szünetben, Szilágyi helyett Hudec

A második félidõ kezdetére elkezdett esni az esõ.

13′ Szép támadást vezetett a Budaörs a jobb oldalon, amelynek a végén Roni lõtt a hosszú sarokba 1-0

13′ csere: Finta helyett Karakai
Sándor kap sárgalapot

22′ csere: Boromisza helyett Babik

25′ Veszprémi sarokrúgás, a labdát Tataihoz fejelik ki a védõk, aki átveszi a jobb lábára és lõ, de a bevetõdõ budaörsi játékosról kipattan a labda

28′ Jóütemû labdát kap Tüske, a 16-oson belül Fehér rossz ütembe csuszik be és elkaszálja. 11-es, piros lap.
Sándor jobbra rúgja, Kiss balra indul a 11-esre. 2-0

29′ csere: Roni helyett Horváth

29′ 11-est kap a Veszprém, Kollár értékesíti, 2-1

35′ Nagyon szép veszprémi támadás a baloldalon, Tatai beadását Karakai fejelte kapura, de kifejelték a kapura tartó labdát. Megélénkült a mérkõzés!

38′ Karakait ugratták ki ziccerben, de a hazai kapus messzire a kapujától tisztáz

39′ csere: Sándor helyett Márkus

43′ Leitold kap sárgalapot

44′ Csobánki kap sárgalapot

Végeredmény 2-1

A vizes pályán nagy küzdelem jellemezte az egész mérkõzést. Sajnos csak az utolsó fél órában kezdtünk el jól játszani, sajnos ez kevés volt a gyõzelemhez.