BUDAPEST HONVÉD FC – GYIRMÓT FC GYÕR 4-0 (3-0)

Liga kupa, D csoport, 3. forduló
2014.10.08. 18.00-óra, Budapest, Bozsik József stadion, 200 nézõ
JÁTÉKVEZETÕK: Kovács J. Zoltán – Georgiou Theodoros, Kovács II. Gábor – Sipos Katalin
BUDAPEST HONVÉD FC: Kemenes Sz., R. Alcibiade, Hidi P., S. Youla, Vécsei B., P. G. Ikenne-King, A. Ignjatovic, Gazdag D., Baráth B., Bobál G., Czár R. (cserék: Horváth A., Koszta M., K. K. E. Traore, I. T. H. Job, Nagy G., R. C. Portilla, J. Kosnic)

MEGBÍZOTT EDZÕ: Jasper Adrianus de Muijnck

GYIRMÓT FC GYÕR: Deli Z., Tóth N., Présinger Á., Farkas M., Kákonyi D., Fekete Sz., Kollár B., Balog Z., Sós M., Csemer Gy., Paku R. (cserék: Somogyi Cs., Beliczky G., Molnár M., Oross M., Graszl K., Magasföldi J., Kiss M.)
VEZETÕEDZÕ: Sisa Tibor
CSERÉK:
BUDAPEST HONVÉD FC: 46.p. Bobál G. – K. K. Traore 46.p. A. Ignjatovic – J. Kosnic, 58.p. Baráth B. – C. Portilla, 58.p. Gazdag D. – Koszta M., 76.p. Hidi P. – Nagy G.
GYIRMÓT FC GYÕR: 46.p. Csemer Gy. – Kiss M., 49.p. Farkas M. – Molnár M., 54.p. Paku R. – Magasföldi, 60.p. Kollár B. – Beliczky G., 76.p. Tóth N. – Oross M.
GÓLSZERZÕK:

BUDAPEST HONVÉD FC: 12.p. S. Youla (1-0), 34.p. Bobál G. (2-0), 38.p. S. Youla (3-0), 68.p. S. Youla (4-0)
1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

6.p. Farkas jobb oldali szabadrúgása volt hosszú Csemernek.

12.p. Hidi keresztlabdáját a bal oldalon érkezõ Youla vágta 22 méterrõl laposan a jobb alsó sarokba. 1-0.

13.p. Csemer bal oldali, 23 méteres jobb felsõ sarok irányába tartó szabadrúgását ütötte ki bravúrral Kemenes.

15.p. Vécsei jobb oldali, rövid alsó sarok irányába tartó szabadrúgását ütötte Deli bravúrral a szögletre.

25.p. Balról visszatett labdát Youla lõtt 8 méterrõl a felsõ lécre.

29.p. Bobál fejelt balról lehajolva a bal kapufa mellé.

29.p. Fekete bal oldali beadását Kemenes bravúrral akasztott meg, még mielõtt Tóth belefejelhetett volna.

32.p. Paku lõtt 27 méterrõl a kapu mellé.

34.p. Vécsei bal oldali beadása után Bobál lõtt laposan a kapu közepébe. 2-0.

38.p. Bal oldali átadást követõen Youla lõtt laposan a jobb alsóba. 3-0.

45.p. Vége az elsõ félidõnek.

FÉLIDÕ: 3-0

46.p. Megkezdõdött a második félidõ. A szünetben csere mindkét oldalon, nálunk kényszerbõl lejött Csemer, helyén Kiss, a hazaiaknál pedig Bobál és Ignjatovic hagyta el a pályát, helyettük Traore és Kosntic.

48.p. Youla elé került a játékszer, de Deli bravúrral mentett, majd a kipattanót Czár ismét kapura tette, de Deli újból hárítani tudott.

49.p. Sisa Tibor ismét cserélt, Farkast Molnár váltotta.

54.p. Ismételten cseréltünk, Pakut Magasföldi váltotta.

58.p. Baráth – Portilla és Gazdag – Koszta csere a Honvédnál.

59.p. Kollár kapott sárga lapot.

60.p. Beliczky állt Kollár helyére.

64.p. Traore bal oldali lövését védte Deli.

68.p. Youla kapott labdát a bal szélen, majd a kifutó Deli lába mellett balról laposan a kapu közepébe lõtt. 4-0.

76.p. Csere mindkét oldalon, nálunk Tóth-ot Oross, a Honvédnál Hidit Nagy váltotta.

90.p. Nincs hosszabbítás, Kovács J. Zoltán játékvezetõ lefújta a mérkõzést.

VÉGEREDMÉNY: 4-0 (3-0)

Az elsõ félidõben több helyzet adódott NB I-es ellenfelünk elõtt, melyekbõl remek helyzetkihasználással 3-at értékesítettek is. Ugyan elõttünk is adódtak gólszerzési lehetõségek, de ezekbõl gólt nem sikerült szereznünk.

A második játékrészben is inkább, az élvonalbeli forduló híján több alapemberével felálló HOnvéd elõtt adódtak lehetõségek, melyek közül egyet kihasznált. A játék összképét tekintve megérdemelten tarotta otthon a három pontot a fõvárosi alakulat.

Folytatás vasárnap, amikor 15.00-órakor a Soroksár otthonában lépünk pályára.