JÁTÉKVEZETÕK: Ducsai József – Szvetnyik Bence, Máyer Gábor – Antal Péter
CEGLÉDI VSE: Mursits – Wild (85.p. Csirmaz), Póti (64.p. Fejes), Preklet, Farkas A, – Pallagi, – Rétyi, Varjas (46.p. Földi), Sigér Á, Oldal – Olasz D,

GYIRMÓT FC GYÕR: Rusák – Krebsz (Varga P.), Lipták, Szilvási, Présinger – Kontár, Lázár – Herjeczki (83.p. Kamarás), Nagy P., Sandal (64.p. Heffler), – Szarka
VEZETÕEDZÕ: Hannich Péter
GÓLSZERZÕK: Lipták, Lázár, Szarka, Nagy Patrik,
SÁRGA LAPOK: Kontár, Sigér, Présinger
PIROS LAPOK:
ÖSSZEGZÉS: Jó szellemben lendületes játékkal kezdte a mérkõzést csapatunk, melynek eredményeként már 10 percnyi játék után sikerült megszereznünk az elõnyt. Ezt követõen is folyamatosan kézben tartva a találkozó irányítását jól záró védelmünk mellett a támadó szekciónk is hasznosan futballozott. Mindvégig lelkesen, ötletesen szõtték helyenként látványos támadásainkat és fokozatosan felõrölve a hazaiak ellenállását, növelték csapatunk góljainak számát, így gyõzelmünkhöz nem férhetett készség.

Végeredmény 0-4
90. perc Ducsai József játékvezetõ sípszavával véget ért a 2. félidõ is.
85. perc Wild helyett Csirmaz lépett a pályára.
83. perc Herjeczki helyett Kamarás lépett a pályára.
82. perc Herjeczki-Heffler jobb oldali összjátékát követõen a bizonytalankodó hazai védõ hibája után Nagy Patrik elé került a labda, aki 4 méterrõl jobbal a kapu jobb oldalába helyezett. 0-4

77.perc Nagy Patrik ívelt szabadrúgásból jobb oldalról az érkezõ Szarka felé, aki 10 méterrõl jobbal kapásból a bal felsõ sarokba lõtt. 0-3

73. perc Présinger kapott sárga lapot Wild buktatásáért.
73. perc Szarka játszott középrõl a bal oldalról Heffler elé aki mesterien hozta helyzetbe a hosszú saroknál felfutó Herjeczkit, õ azonban nagy helyzetbõl 10 méterrõl jobbal a jobb oldali kapufára lõtt.
71. perc Oldal Tibor lõtt szabadrúgásból nagy erõvel jobbal bal oldalról 20 méterrõl, a labda a bal felsõ sarok fölött hagyta el a játékteret.
70. perc sérülés miatti kényszerû csere: Krebsz helyett Varga Péter a pályán.
68. perc Wild lõtt ballal a jobb összekötõ helyétõl 18 méterrõl a kapu jobb oldalába tartó labdát Rusák bravúrral védte.
64.perc Póti helyett Fejes, illetve Sandal helyett Heffler folytatja a játékot.
62. perc Szarka tálalt a bal oldalon Présinger elé aki az alapvonal közelébõl centerezett a kapu elé de az érkezõ Kontár elöl Wild menteni tudott.
53. perc Sigér Ákos kapott sárga lapot Herjeczki visszahúzásáért.
48. perc Herjeczkivel szembeni jobb oldali szabálytalanságot követõen Présinger ívelt a kapu felé de az érkezõ Szarka elöl Póti az utolsó pillanatban mentett.
46. perc Elkezdõdött a második játékrész.
Félidõ 0-2
45. perc Ducsai József sípszavával véget vetett a mérkõzés elsõ félidejének amely csapatunk 2 gólos vezetésével zárult.
45. perc Rétyi és Wild jobb oldali összjátékát követõen, utóbbi beadása után Rusák mentett a hosszú saroknál érkezõ Olasz elöl.
43. perc Sigér Ákos buktatásáért Kontár Zoltán kapott sárga lapot.
42.perc Nagy Patrik adott jó labdát a bal oldalon felfutó Présinger elé aki az alapvonal közelébõl pontosan ível középre, az érkezõ Szarka pedig 8 méterrõl a bal felsõ sarok felé fejelt.
37.perc A kezdõ kör közelében Nagy Patrik és Sigér fejeltek össze, a szerencsétlen mozzanatot követõen mindkettõt ápolni kellett.
33. perc Mursits hosszú kirúgását követõen Olasz lépett ki a jobb összekötõ helyénél de a kimozduló Rusák menteni tudott.

25.perc Présinger jobboldali szögletét követõen Szarka 6 méterrõl középrõl jobbal lõtt, a labda a bal oldali kapufáról a bal oldalon érkezõ Lázár Patrik elé pattant, aki 3 méterrõl jobbal a kapu jobb oldalába lõtt. 0-2

23. perc Rusák felívelését követõen Szarka csúsztatott a Középen érkezõ Nagy Patrik elé aki 16 méterrõl jobbal a kapu fölé lõtt.
15. perc Látványos bal oldali Szarka Nagy Patrik összjáték után a jobb oldalon érkezõ Lázár Patrik lõtt 14 méterrõl jobbal, a labda Pótiról pattant vissza a mezõnybe.

11. perc Nagy Patrik ívelt szabadrúgásból a hazai kapu elé, a bal összekötõ helyén érkezõ Lipták pedig a kapu bal oldalába fejelt 0-1

7. perc Szilvási elõreívelését követõen Szarka törhetett kapura középen de a keresztezõ Preklet az utolsó pillanatban menteni tudott.
0. perc Megkezdõdött az elsõ félidõ.
-20. perc Melegítenek a csapatok.