CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR – GYIRMÓT FC GYŐR 2-3 (2-3)
JÁTÉKVEZETŐK: Szilasi Szabolcs – Lémon Oszkár, Mohos Milán
MOSONMAGYARÓVÁR: Tarczy P. – Régely L., Baranyai N., Zsirai M., Németh M., Kószás K., Bohner R., Mayer M., Szabó B., Balázs R., M. Jasarevic
VEZETŐEDZŐ: Király József
GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák E. – Nagy S., Madarász M., Simon Attila, Gyurján B., Szabó T., Vass P. (46. Paku, 56. Filkor), Nagy O., Lengyel ., Szegi V., Lázár P.
VEZETŐEDZŐ: Urbányi István
CSERÉK: 59.p. Bohner R. – Fekete T., 59.p. Zsirai M. – Koszó B., 72.p. Szabó B. – Horváth M. ill. 46.p. Vass P. – Paku R., 59.p. Paku R. – Flikor A., 90.p. Madarász M. – Tóth N.
GÓLSZERZŐK: 22.p. Simon Attila, 40.p. Szegi V., 44.p. Vass P. ill. 28.p. Baranyai N., 39.p. Balázs R.
SÁRGA LAPOK: 87.p. Baranyai N.
PIROS LAPOK: nem volt
1. Megkezdődött a mérkőzés.
5. Többet támadunk, de a móvari védők még nem hibáztak.
11. Nagy Olivér lövését tolta szögletre a Tarczy.
22. Nagy Olivér indította Simont aki a védőt lefutva kíméletlenül lőtte ki a rövid felsőt. 0-1
25. Madarász ugratta ki Simont aki nagy helyzetbe a kapus kezébe emelte a labdát.
27. Egyenlített a Móvár. Baranyai fejelt szép gólt. 1-1
30. Madarász 18 méteres szabadrúgása ment fölé.
33. Mosonmagyaróvár veszélyeztetett kontrából.
35. Szabó Tibor szép passzal játszotta meg Simont akinek 5m-es lövését a kapus bravúrral védte

38. Szerencsétlen kezezés következtében büntetőhöz jutott a Mosonmagyaróvár. Rusák érezte az irányt, de nem tudta védeni Balázs lövését. 2-1
40. Szegi kotorta be közvetlen közelről a szabadrúgás után lecsorgó labdát. 2-2
43. Vass Patrik csavarta be csodálatosan 16 méterről a hosszúba. 2-3
44. Nagy Olivér tekert alig fölé egy szabadrúgást. Ez volt az utolsó momentum a félidőben.
45. Vége az első játékrésznek
FÉLIDŐ: 2-3
46. Elkezdődött a második játékrész. Vass helyett Paku a pályán.
56. Kényszerű csere, Paku helyett Filkor.
60. Cserélt a Móvár is, lejött Bohner és Zsirai, helyettük Fekete és Koszó a pályán.
72. Cserélt az MTE. Szabó helyett Horváth
73. Óriási helyzetet pusázott el az Óvár.
80. Mi akaratunk érvényesül az utolsó percekben.
84. Nagy Olivér lövését tolta szögletre Tarczy.
89. Rajnai sárgult be.
90. Cserélünk. Madarász helyett Tóth.
90.p. 3 perc a hosszabbítás
90+3.p. Szilasi Szabolcs lefújta a mérkőzést, továbbjutottunk.
VÉGEREDMÉNY: 2-3 (2-3)
Igazi, pikáns rangadónak ígérkezett mai kupamérkőzésünk Mosonmagyaróváron. Ugyanis az MTE kezdőjében két, korábban a mi csapatunkban is szereplő játékos kapott szerepet Tarczy és Bohner személyében, továbbá a kispadon még Laki személyében egy további exgyirmóti is ott volt, a csapatot pedig egykori pályaedzőnk, Király József irányította.
A mérkőzés remek első félidőt hozott, ugyanis ezalatt ötször is eredményesek tudtak lenni a csapatok. Végig mi irányítottunk, viszont a hibáinkat könyörtelenül kihasználta a Mosonmagyaróvár. A második játáékrész mér nem hozott újabb gólt, s valamivel a kapus is kevesebbszer forogtak veszélyben, viszont a kilátogató nézők, egy izgalmas jó mérkőzést láthattak szerda koradélután a Witmann parkban.