A találkozó elején fölényben játszott az éllovas vendég együttes, amit negyed óra elteltével gólra is tudott váltani. Az idõ múlásával azonban nagyot változott a játék képe, hiszen a kiesés ellen menekülõ hazaiak átvették a játék irányítását és több helyzetet is kidolgoztak. Egy órai játék elteltével nem érdemtelenül egyenlített a Mosonmagyaróvár, majd az utolsó percekben egy látványos találattal számára értékes három pontot is megszerezte.
Tudósítás:
1. perc Csapatunk tiszta sárgában, míg a hazaiak tiszta kékben kezdtek a mérkõzést.
4. Perc Horváth cselezett be jobbról és bal lábas lövése az oldalhálót érintve ment melle.
5. Perc Heffler életerõs lövése ment fölé.
14. perc Heffler buktatásáért megítélt 18 méteres szabadrúgásból a sértett lõtt ballal a jobbösszekötõ helyétõl, a kapu jobb oldalába tartó labdát Somogyi bravúrral védte, de az a kezérõl felperdült, az érkezõ Lipták pedig 6 méterrõl a kapu közepébe fejelt. 0–1.
16. Perc Horváth elõl mentett a kivetõdõ Somogyi.
20. Perc Herjeczki ugratta ki Hefflert aki tizenhatoson belül a védõk szorításában 11 méterrõl fölé lõtt
22. Perc Szabó kapott sárga lapot.
35. Perc Rusák védett óriási ziccert, így maradt a 0-1
36. Perc Présinger majd Lipták mentett a kapunk elõtt.
42. Perc Nagy Patrik ugratta ki Herjeczkit, aki védõk között egy csellel tisztara játszotta magát,de 11 méteres bal lábas lövése Somogyi kezébe kötött ki.
45. Perc vége a félidõnek. 0-1
46. Perc elkezdõdött a második játékrész
53. Perc Rusák védte nagy helyzetben Winkler próbálkozását
55. Perc Szabó lõtt oldalhalóba 4 méterrõl
57. Perc kettõs csere nálunk Herjeczki helyett Kamarás, Horváth helyett Lázár
59. Perc Eszlátyi lövése Lipták kezéhez ért. Ez sárga lapot is ért, de kimaradt a Szabó büntetõje, mert Rusák bravúrral védte.
65. perc Nagy I. jobb oldali beadása után Szabó V. megcsúsztatta a labdát, ami így Eszlátyi elé került, õ pedig az átvétel után jobbal 5 méterrõl a kapu jobb oldalába lõtt. 1–1
68. Perc Heffler 20 méteres szabadrúgása a felsõ lécrõl ment játéktéren kívülre.
72. Perc Nagy Patrik lott alig föle 20 méterrõl
80. Perc cserélt a Móvár. Nagy és Szabó le, Németh és Jelena be.
81. Perc Somogyi idõhúzása ért sárga lapot
83. perc Németh Ádám bal oldali beadása után a középen érkezõ Eszlátyi István látványos mozdulattal ballal, félfordulatból 6 méterrõl a kapu közepébe lõtt. 2–1.
90. Perc vége a találkozónak.
JÁTÉKVEZETÕK: Bogár Gergõ – Király Krisztián, Szabó Péter – Gaál Ákos

MTE: Somogyi – Bartos, Sziklási, Forgács, Czár, – Kovács Á. (Bakos, 87.), Zsirai, – Nagy I. (Németh Á. 80.), Szabó V. (Jelena, 80.), Winkler A., – Eszlátyi.

Vezetõedzõ: Tóth András.
Gyirmót: Rusák – Villám (Strestik, 62.), Szilvási, Lipták, Széles – Nagy P., Krebsz – Herjeczki (Kamarás 57.), Heffler, Présinger – Horváth R. (Lázár P., 57.).
Vezetõedzõ: Szepessy László.
Gsz.: Lipták 0-1, 14. p., Eszlátyi 1-1, 65. p., Eszlátyi 2-1, 83. p.