GYIRMÓT FC GYŐR: 62.p. Vass P. – Paku R., 67.p. Horváth A. – Madarász M., 81.p. Szegi V. – Kiss M.

GYIRMÓT FC GYŐR:  69.p. Simon /11-esből/ (0-1)

DOROGI FC: 34.p. Fekecs D., 49.p. Máruska V., 90.p. Nagy R., 112.p. Mészáros Á., 116.p. Szedlár Z.

GYIRMÓT FC GYŐR: 85.p. Lengyel D., 90.p. Tóth N.

DOROGI FC: nem volt

GYIRMÓT FC GYŐR: nem volt

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

12.p. Jobb oldali beadás volt magas Simonnak.

15.p. Hauser rosszul hazafejelt labdájára Tóth N. csapott le, de lövését a kimozduló Megyeri szögletre tudta blokkolni.

25.p. Völgyi szabadrúgása után Simon továbbította fejjel a labdát. Az ezt követő 16-oson belüli kavarodás végén a bal alsó saroknál Megyeri védett.

34.p. Fekecs kapott lerántásért sárga lapot.

43.p. Völgyi jobb oldali szabadrúgása után a lecsorgó labdát Vass tette rá, de Megyeri fogni tudta a játékszert.

45.p. Bori szerzett harcosan labdát, majd Szegi elé készített, utóbbi lövésébe beleért Simon, de ő már lesen volt.

45.p. Nincs hosszabbítás, vége az első félidőnek.

FÉLIDŐ: 0-0

46.p. Megkezdődött a második játékrész.

48.p. Völgyi jobb oldali szögletet tekert kapura, a labda a hosszú kapufáról védőnkhöz került vissza, de mivel a labdához közben egyik csapat labdarúgója sem ért hozzá, Völgyi a szöglet után közvetlenül kétszer érintette a játékszert, így a dorogiak jöhettek szabadrúgással kifelé.

49.p. Máruska kapott sárga lapot

55.p. Cseréltek a hazaiak, Máruska helyén Nagy R.

62.p. Cserélt Bene Ferenc is, Vass helyén Paku.

63.p. Szegi lekészítése után a frissen beállt Paku lőtt 17 méterről a jobb felső sarok mellé.

66.p. Völgyi előreívelése után Szegi fejelte a labdát Tóth elé, de a játékszerbe bele tudott piszkálni Berkó, így pedig a hosszú oldalon érkező Simon sem tudott a kapuba találni.

67.p. Ismét csere nálunk, Horváth A. helyén Madarász.

68.p. Madarász tört előre harcosan, majd Szegihez adott, aki a 16-oson belülre tört. Ott buktatták, 11-es.

69.p. A büntetőt Simon nagy erővel a bal alsó sarokba bombázta! 0-1!

75.p. Újabb hazai csere, Papes helyén Mészáros.

77.p. Nagy R. kapott labdát a jobb szélen a leshatáron, majd Rusákra vezette a labdát, végül jobbról, 15 méterről a kapu hosszú oldalába lőtt. 1-1.

81.p. Cseréltünk, Szegi helyén Kiss M.

85.p. Lengyel kapott sárga lapot.

89.p. Völgyi bal oldali beadása után a középen érkező Simon elől fejelték el a labdát.
90.p. Tóth kapott sárga lapot.
90.p. Szedlár adott jó labdát a középen érkező Mészárosnak, akinek 13 méteres lövését bravúrral tolta szögletre Rusák.
90.p. Perovic ment el a leshatárról, majd 10 méteres lövését bravúrral védre Rusk.
90.p. 3 perc a ráadás.
90+1.p. Nagy R. kapott sárga lapot.
90+2.p. Nagyházi lőtt a 16-os sarkáról kapu fölé.
90+3.p. a Rendes játékidő letelt, döntés nincs, kétszer 15 perc hosszabbítás következik.
RENDES JÁTÉKIDŐ UTÁN: 1-1 (0-0)
91.p. Megkezdődött a hosszabbítás első félideje.
91.p. Cseréltek a hazaiak, Hauser helyére állt Koronczai.
97.p. Paku ugratta ki a védői közül kitörő Madarászt, de utóbbi nem találta el jól a labdát, így kapu mellé szállt a labda.
103.p. Jobb oldali beadás után Tóth N. fejesét fogta Megyeri.
105.p. Vége a hosszabbítás első félidejének.
HOSSZABBÍTÁS ELSŐ FÉLIDEJE UTÁN: 1-1
106.p. Megkezdődött a hosszabbítás második félideje.
107.p. Bori ugratta ki a jobb szélen Madarászt, aki Tóth-hoz adott, de utóbbi fejesét fogta Megyeri.
108.p. Szedlár lövését blokkolta Bohner.
109.p. Mészáros bal oldali lövése után Völgyi fejelte ki a kapuból a labdát.
112.p. Mészáros kapott sárga lapot.
116.p. Szedlár kapott sárga lapot.
120.p. Farkas Tibor játékvezető lefújta a mérkőzést, nincs döntés, 11-es rúgások jönnek.
VÉGEREDMÉNY: 1-1
11-ES RÚGÁSOK:
1. SOROZAT:
0-1 Paku jobbal a bal alsóba lőtt.
1-1 Perovic a jobb alsó sarokba lőtt.
2. SOROZAT:
1-2 Simon kíméletlenül a bal alsóba vágta a labdát.
2-2 Mészáros az elmozduló Rusák helyére lőtt.
3. SOROZAT:
2-3 Kiss M. védhetetlenül a bal alsóba bombázott.
3-3 Nagy R. lőtt a felső léc alá.
4. SOROZAT:
3-4 Madarász a bal kapufa mellé lőtt.
4-4 Nagyházi lövése a jobb kapufáról ment be.
5. SOROZAT:

4-4 Völgyi lövését védte Megyeri.

5-4 Berkó a bal alsóba lőtt
A Dorog jutott tovább.

Az első félidő nem hozott nagy iramot, mi támadtunk többet, mi irányítottunk, a hazaiak komoly helyzetig nem jutottak 45 jatékperc elteltével. Ezzel szemben előttünk két nagy lehetőség is adódott, de gól eddig nem született.

A második játékrészben is folytatódott a mezőnyfölényünk, s egy dinamikus támadás után jogosan megítélt 11-esből vezetést is szereztünk. Azonban egy ellentámadás után egyenlíteni tudott a Dorog. Így hiába való a mezőnyfülényünk, hosszabbításra kerül sor. A dorogiaknak a rendes játékidő vége előtt több lehetőségük is volt, de addig komoly helyzet – a gól kivételével – nem tudtak kialakítani.
A hosszabbítás kiegyenlített játékot hozott, nem pedig döntést, így jöhettek a 11-esek.
A szerencse a dorogiaknak kedvezett.
Összességében hiába játszottunk mezőnyfölényben, a lelkesen küzdő dorogiak jutottak a Magyar kupa 3. fordulójába.
Folytatás szombaton 17.30-tól immáron Gyirmóton, az Alcufer stadionban. A nyitómérkőzésen a Dunaújvárost fogadjuk.