DVSC-TEVA – GYIRMÓT FC GYŐR 4-0 (2-0)

2016.07.31. 18.00-óra, Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2463 néző

OTP Bank Liga, 3. forduló
JÁTÉKVEZETŐK: Iványi Zoltán – Szpisják Zsolt, Albert István – Medovarszki János – Andó-Szabó Sándor, Lovas László

DVSC-TEVA: B. Danilovic – Kuti K., D. Brkovic, Mészáros N., Korhut M., – O. Djelmic, A. Jovanovic, D. Sekulic, Horváth Zs., – Tisza T., Takács T.
MEGBÍZOTT VEZETŐEDZŐ: Herczeg András
GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők Zs. – Völgyi D., Lázár P., Lengyel D., Balogh B., Présinger Á., – Horváth A., – Filkor A., Simon András, Paku R. – Simon Attila
VEZETŐEDZŐ: Urbányi István
GÓLSZERZŐK: 15.p. Horváth Zs., 20.p. Korhut M., 58.p. Tisza T., 69.p. Takács T.
SÁRGA LAPOK: 13.p. Paku R., 23.p. Filkor A., 25.p. Simon András, 89.p. Nagy S. ill., 53.p. Kuti K.
PIROS LAPOK:
1.p. Megkezdődött a mérkőzés, melynek első számú asszisztense az a Szpisják Zsolt, akinek a mai az utolsó mérkőzése a magyar élvonalban.
6.p. Korhut szöglete után Takács fejelt kapura, de Sebők hatalmas védést bemutatva hárítani tudott.
12.p. Kényszerű csere nálunk, Lengyel helyett Madarász folytatja.
13.p. Paku kapott sárga lapot.
15.p. Kapu előtti kavarodás után Horváth Zs. csapott le a labdára, melyet Sebők mellet a bal alsó sarokba lőtte. 1-0
18.p. Tisza 25 méteres szabadrúgását ütötte ki a jobb felső sarokból, hatalmas bravúrral Sebők.
20.p. Tisza bal oldali szöglete után Balogh röviden szabadított fel, majd Korhut egy átvétel után a jobb felső sarokba bombázott. 2-0
23.p. Filkor is sárga lapot kapott.
25.p. Rövid ivószünet után folytatódik a mérkőzés.
28.p. Völgyi bal oldali beadást Simon András fejelte a kapu jobb felső sarka felé, de Danilovic hárítani tudott.
36.p. Simon András távoli lövését fogta magabiztosan Danilovic.
41.p. Simon András ismét egy átlövéssel próbálkozott, de lövése elkerülte a debreceniek kapuját.
44.p. Djelmic beadását Horváth Zs. fejelte a kapunk fölé.
45.p. 1 perc lesz az első játékrészben a hosszabbítás.
45+1.p. Vége az első félidőnek.
FÉLIDŐ: 2-0
46.p. Megkezdődött a második félidő.
47.p. Völgyi 24 méteres szabadrúgását ütötte ki Danilovic a bal felső sarokból.
53.p. Kuti rúgta fel Simon Andrást, amelyért sárga lapot kapott. A szabadrúgást Madarász nagy erővel lőtte a rövid oldal felé, de a debreceniek kapusa ismét védett.
56 .p. Csere mind a két oldalon. Nálunk Nagy váltotta Simon Attilát, míg a hazaiaknál Korhut helyén Ferenczi játszik tovább.
58.p. Tisza egy remek lövőcsel után, ballal, hatalmas erővel bombázott, a tehetetlen Sebők mellett a jobb felső sarokba. 3-0
67.p. Urbányi István kihasználja utolsó csere lehetőségét is, Filkor helyén Nagy Sándor.
69.p. Paku 18 méteres bombája vágódott a kapu fölé.
69.p. Takács cselezgetett a kapunk előterében, majd hatalmas gólt vágott a bal felső sarokba. 4-0
74.p. Cserél a Debrecen Takács helyén Kulcsár játszik a továbbiakban.
82.p. Az utolsó csere a mérkőzésen, Tisza helyett Bereczki.
84.p. Simon András szerzett labdát a debreceni kapu előtt, majd el is lőtte azt, melyet Danilovic szögletre ütött.
89.p. Nagy S. kapott sárga lapot.
90.p. A mérkőzés végén 3 percet hosszabbít a játékvezető.
90+1.p. Paku távoli lövését fogta magabiztosan a debreceniek kapusa.
90+3.p. A mérkőzés végén még egy helyzet, de Sebők óriási bravúrral szögletre ütötte a labdát.
90+3.p. Iványi Zoltán lefújta a mérkőzést.
VÉGEREDMÉNY: 4-0 (2-0)
A hatalmas hőségben kezdődő, ivószünettel tarkított első félidőben a Debrecen irányította a mérkőzést, melynek erdményeként már a 20. percre két gólos előnyre tett szert a hazai csapat. De csapatunk nem esett össze a kapott góloktól és a továbbiakban több lehetőségünk is adódott, de ezeket sajnos nem tudtuk kihasználni. Sajnos már 12. percben kényszerű cserét kellet végrehajtanunk, hiszen Lengyel jobb bokája kificamodott, így ő is a sérültjeink sorába állt.
A második játékrész ott folytatódott, ahol az első abba maradt. Több helyzet adódott előttünk, majd az újabb bekapott gól után átvette ismét az irányítást a hazai csapat. Hatalmas gólok estek ebben a félidőben, de sajnos csapatunk a mai mérkőzésen nem tudott a hálóba találni. A találkozó összképét nézve reális eredmény született, melynek végén a DVSC-TEVA diadalmaskodott csapatunk felett.
Folytatás jövő héten otthon az Alcufer stadionban, ahol a Videoton csapatát fogadjuk.