DVTK – GYIRMÓT FC GYÕR 1-0 (1-0)
2016.12.10. 15.30-óra, Mezõkövesd, Városi Stadion, 1569 nézõ
OTP Bank Liga, 19. forduló
JÁTÉKVEZETÕK: Farkas Ádám – Kelemen Attila, Varga Gábor – Szert Balázs – Solymosi Péter, Ducsai József
DVTK: I. Rados – V. Jagodinskis, Lipták Z., D. I. Vela, Bacsa P., Kitl M., M. Daushvili, J. A. D. Villar, Nemes M. I, Novothny S. Zs., Eperjesi G.
VEZETÕEDZÕ: Horváth Ferenc
GYIRMÓT FC GYÕR: Sebõk Zs. – Achim S., Lengyel D., Jancsó A., Présinger Á. – Filkor A., Kiss M., Bori G. – Csiki N., Simon An., Salló D.
VEZETÕEDZÕ: Urbányi István
GÓLSZERZÕK: 16.p. D. Vela
SÁRGA LAPOK: 61.p. Présinger Á., 62.p. Sallói D. ill. 62.p. Bacsa P., 71.p. Lipták Z.
PIROS LAPOK: nem volt
1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.
8.p. Csiki bal oldali, 23 méteres szabadrúgását tolta ki bravúrral a jobb alsó sarokból Rados.
14.p. Kiss bal oldali szabadrúgását csúsztatta meg Simon, azonban a labda cntikkel a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.
16.p. Kitl bal oldali szögletét fejeltfejelte ki Présinger, de a labdára Vela érkezettés 35 méterrõl, kapásból lõtt hatalmas erõvel a kapunk közepébe. 1-0

31.p. Kiss találta el 23 méterrõl, szabadrgásból a jobb oldali kapufát.
33.p. Kitl felívelését fejelte a kapu mellé Jagodinskis.
41.p. Kitl idította a védõk között kilépõ Liptákot, aki elõ a remek ütemben kimozduló Sebõk felvete a labdát.
45.p. Kitl ba oldali szabadrúgása pattant Lipták elé, akinek kapáslövését bravúrral ütötte szögletre Sebõk.
45.p. Vége az elõ játékrésznek.
FÉLIDÕ: 1-0
46.p. Megkezdõdött a második félidõ.
51.p. Kitl 35 méteres, bal oldali szabadrúgása után Lipták fejelt a kapu fölé.
61.p. Présinger kaptt sárga lapot.
62.p. Lökdösõdés után Sallói és Bacsa kapott sárga lapot.
71.p. Lipták kapott sárga lapot.
72.p. Csiki 30 métres szabadrúgását ütötte ki ajobb aló sarokból, szögletre Rados.
79.p.Csere mindktoltalon nálunk Présinger helyett Tóth, míg a hazaiaknál Bacsa helyett Ugrai.
80.p. Csiki bal oldali beadását fejelte vissza Simon, amit Sallói fejelt a jobb kapufára.
84.p. Kettõs csere nálunk, Filkor helyett Madarász é Achim helyett Novák a pályán.
85.p. Cserél a Diósgyõr is, Nono helytt Bognár.
87.p. Sallói szerzett labdát a tizenhatoson belül, majd a kapu mellé.
90.p. 3 perc a hosszabítás.
90.p. Nemes kapott sárga lapot.
90.p. Ceréltek a hazaiak, Vela helyett Boros.
90+2.p. Daushvili kapott árga lapot.
90+3.p. Vége a mérkõzésnek.
VÉGEREDMÉNY: 1-0 (1-0)
A kevés helyzetet hozó elsõ félidõben többnyire a diósgyõriek akarata érvényesült, de nekünk is megvoltak a lehetõségeink, amiket nem tudtunk kihasználni. Elõbb Csiki, majd Kiss szabadrúgása volt centikre a góltól. A 14. percben egy középre ívelést követõen csúsztatott Simon a hosszú oldali kapufa mellé. A hazaiaiak egy szöglet utáni lepattanó után tudtak vezetést szerezni, amit az elsõ játékrészben meg is tartottak.