GYÕRI ETO FC II: 52.p. Vankó I. – Serfõzõ B., 68.p. Matetits I. – Németh L., 90+2.p. B. M. Yessine – Varga T.

GYIRMÓT FC GYÕR: 52.p. Laki B. – Erõs G., 62.p. Tölgyesi V. – Oross M., 70.p. Balog Z. – Fitos L.

GYÕRI ETO FC II: 90+1.p. Németh L.

GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt

PIROS LAP:

1.p. Mi kezdtük a mérkõzést. Az ETO tiszta fehérben, mi pedig tiszta kékben játszunk.

5.p. Cseri jobb oldali szögletét Gévay fejelt a kapu fölé, de az hazaiak kapusa amúgy is rajta volt a fejesen.

13.p. Tóth tette vissza a 16-os sarkáról a labdát Tölgyesinek, majd Magasföldihez került a játékszer, akivel szemben szabálytalankodtak a hazaiak, így ígéretes helyrõl jött a szabadrúgás, amit a sértett végzett el, de a lövésén rajta volt az ETO II kapusa, Vida Balázs, így hárítani tudott.

18.p. Laki és Tóth próbálkozott enyhén egymást zavarva kapura lõni. Végül Tóth találta el a labdát, de lövés a kapufán csattant. A kipattanóra Csizmadia érkezett, akinek kapásból nem sikerült a kaput eltalálnia.

22.p. Cseri bal oldali szögletét Csizmadia fejelte a jobb kapufa mellé.

24.p. Tóth kapott Hajbától labdát. Csatárunk meglódult a labdával, és már a büntetõterületen belül járt, amikor a játékvezetõ megítélése szerint szabályosan szerelték.

28.p. Cseri adott jobbról középre Lakinak, aki a bal összekötõ helyérõl érkezve a centikkel a bal kapufa mellé lõtt.

35.p. Hajba a pálya közepén Tóthoz passzolt, aki lekészítette  labdát Cserinek, aki 25 méterrõl, egy erõs lövést eresztett a kapu fölé.

40.p. Paku adott majdnem fél pályás passzt Kozmának, aki középre tette a labdát Yassine-nek, de a remek ütemben érkezõ Balog becsúszva szögletre mentett.

44.p. Tölgyesi készítette le baloldalon, az alapvonal közelében a labdát Gévaynak, aki beadta a labdát. Ebbe Magasföldi belecsúsztatott, de Vida bravúrral a védeni tudta a kapu bal oldalába tartó labdát.

45.p. Magasföldi 20 méterrõl lõhetett szabadot. A jól eltalált, felsõ léc alá tartó labdát Vida a kapu fölé tudta ütni. A szögletre már nem maradt idõ, Gyarmati II. játékvezetõ lefújta a félidõt.

FÉLIDÕ: 0-0

46.p. Megkezdõdött a második félidõ. Egyik vezetõedzõ sem változtatott a szünetben.

50.p. Magasföldi adott a egy labdát a 11-es pontra Tóthnak, de az felpattant, így egy erõtlen lövés lett belõle.

52.p. Az ETO-nál Vankó Imrét Serfõzõ Bence, nálunk pedig Laki Balázst Erõs Gábor váltja.

52.p. Erõs a szögletet a 11-es pont környékére adta, ahol nagy keveredést követõen sikerült kapura küldeni a labdát, de a hazai kapus ismét bravúrral menteni tudott.

55.p. Hajba a 16-os sarkáról lõtt nagy erõvel az oldalhálóba.

56. Magasföldi készítette vissza erõsnek, aki 16 méterrõl középre, lõtte a labdát. Vida szögletre ütötte a labdát.

57.p. Tóth lõtt középrõl, 14 méterrõl lõtt, de a középre tartó lövést védte Vida.

62.p. Cseri tette ki a labdát bal oldalra Gévaynak, aki Tóthnak készített elõ egy fejest, de a jobb alsóba tartó labdát Vida védte.

62.p. Ismét cseréltünk. Most Tölgyesi Viktort Oross Márton váltja

68.p. Az ETO II cserél, Matetits István helyett Németh László játszik a továbbiakban.

70.p. Csank János kihasználja harmadik cserelehetõségét is. A sérülést szenvedett Balog Zoltánt Fitos László váltja.

73.p. Németh lõtt 25 méterrõl, de a kemény lövést Deli védte.

75.p. A bal oldalon felfutó Magasföldi kapott a jobb oldalról labdát, majd kapásból lõtt a kapu mellé.

77.p. Fitos bal oldalról adott be, majd középen Oross kapásból kapura lõtt, de a labda a kapu fölé szállt.

77.p. Oross, Tóth majd Fitos volt a labda útja, miután utóbbi jobb oldalról a kapufát találta el.

79.p. Serfõzõ futott el  a jobb oldalon védõit lehagyva, de Csizmadia még idõben érkezett, és menteni tudott.

81.p. Oross lõtt 30 m-rõl nagyon a kapu fölé.

82.p. Erõs ívelt Oross fejére, de a labda a kapu fölé szállt.

86.p. Erõs szabadrúgása után Gévay fejelt a kapu fölé

89.p. Erõs bal oldali szöglete után a védõkrõl lecsorgó labdát Fitos lõtte jobbról a kapu fölé.

90.p. 3 perc a hosszabbítás.

90+1.p. Németh kapott sárga lapot.

90+2.p. Csizmadiáról pattant vissza a labdát Orosshoz, aki a bal alsóba lõtt. 0-1.

90+2.p. Sándor István a mérkõzés végére hagyta utolsó cseréjét: Bellar Mohamen Yassine helyett Varga Tamás állt be.

90+3.p. Vége a mérkõzésnek.

VÉGEREDMÉNY 0-1

EDZÕI NYILATKOZATOK

SÁNDOR ISTVÁN, A GYÕRI ETO FC II VEZETÕEDZÕJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

CSANK JÁNOS, A GYIRMÓT FC GYÕR VEZETÕEDZÕJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Mi kezdtük jobban a mérkõzést, és több helyzetet is alakítottunk ki, mint a hazaiak, ám a befejezésekbe rendre hiba csúszott. Azonban az ETO II-nek is vannak, lehetõségei a gólszerzésre, de védelmünk eddig kitûnõen állja a sarat.

A továbbiakban is folytatódott, ami a mérkõzés elején elkezdõdött. Többet birtokoltuk a labdát, mezõnyben is jól játszottunk, de végén minden támadásunk elhalt. Ez legfõképpen a hazaiak nagyon jól védõ kapusának, Vida Balázsnak köszönhetõ.

Az elsõ 45 perc végén az ETO II kontráiból egyre nagyobb helyzeteket képes kialakítani, de védelmünknek eddig sikerült megbirkózniuk a feladattal.

Nagyon bekezdtünk a második félidõ elején, de nagyobbnál nagyobb helyzeteket hagytunk ki.

A mérkõzés további részében szinte csak a hazaiak térfelén folyt a játék. Nagyon sok helyzetünk volt, de azokat az zöld-fehérek védõi, vagy a bombaformában védõ kapusa rendre védeni tudta egészen a 92. percig, amikor Oross kifogott rajtuk.

A játék képe alapján megérdemelten szereztük meg a gyõzelmet a fiatal tehetségekbõl álló csapat ellen.

Folytatás jövõ héten Tatabányán, annak tudatában, hogy a szezon végén már biztosan érmet szerzünk.