JÁTÉKVEZETÕK: Kiss Norbert – Kepe Arnold, Kulman Tamás – Barna Gábor
FC AJKA: Gõcze G. – Lattenstein N., Kovács G., Pákai G. L., Nagy B. – Horváth A., Császár A., Besztercei A., Gunther Zs. – Major N., Sowunmi T.

GYIRMÓT FC GYÕR: Sebõk Zs. – Nagy S., Lázár P., Balogh B., Völgyi D. – Kiss M., Madarász M. – Vass P., Simon András, Paku R. – Simon Attila
FC AJKA: 67.p. Lattenstein N. – Vittman Á., 67.p. Major N. – Sándor I., 78.p. Nagy B. – Zsirai M.
GYIRMÓT FC GYÕR: 69.p. Paku R. – Bori G., 82.p. Simon András – Présinger Á., 89.p. Vass P. – Lengyel D.
GÓLSZERZÕK:
FC AJKA: nem volt
GYIRMÓT FC GYÕR: 40.p. Simon András (0-1), 74.p. Simon Attila (0-2), 89.p. Simon Attila (0-3)
SÁRGA LAPOK:
FC AJKA: 30.p. Horváth A., 32.p. Lattenstein N.
GYIRMÓT FC GYÕR: 38.p. Nagy S., 62.p. Paku R.
PIROS LAPOK:
GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt
1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

10.p. 10 perc elteltével egy-egy kisebb helyzet mindkét oldalon.

10.p. Paku bal oldali beadása után Madarász 17 méteres lövését blokkolta szögletre Pákai.

12.p. Völgyi jobb oldali szöglete után Balogh 13 méteres lövését blokkolták a hazaiak.

22.p. Kiss jobb oldali beadása után Simon András lövését lábbal védte Gõcze, a kipattanót Paku tette rá, ezt pedig a védõk blokkolták.

24.p. Jobb oldalról, 18 méterrõl lõtt Vass, ezt védte Gõcze, a kipattanóra Paku csapott le, lövése a bal kapufán csattant, majd ismét Vass tüzelt, 12 méteres, lapos lövését Sowunmi becsúszva rúgta ki a gólvonalról.

28.p. Paku adott balra Völgyinek, aki védõjét kicselezve középre adott, de túl erõs volt a labda Simon Andrásnak, így fejese nem talált kaput.

30.p. Horváth rúgta fel Pakut, sárga lap.

32.p. Gunther bombázott 18 méterrõl kapunk fölé.

32.p. Lattenstein Vasst buktatta, sárga lap.

36.p. Besztercei 10 méteres lövését védte bravúrral Sebõk, majd Sowunmi lövése centikkel zúgott el a jobb kapufa mellett.

38.p. Nagy Major buktatásáért kapott sárga lapot.

40.p. Paku adott jobb szélen Simon Andrásnak, aki egy átvétel után a rövid felsõ sarokba vágta a labdát! 0-1!

45.p. Bal oldali szabadrúgás után Pákai fejelt a hosszú oldalon kicsivel a kapu mellé.

45.p. Nincs hosszabbítás vége az elsõ félidõnek.

FÉLIDÕ: 0-1

46.p. Megkezdõdött a második játékrész.
62.p. Paku kapott sárga lapot.

62.p. Jobb oldali beadás után Sowunmi akrobatikus mozdulattal tette kapura a labdát, a játékrész a bal kapufa érintésével hagyta el a játékteret.

67.p. Kettõs csere az Ajkánál, Lattenstein helyén Vitman, Majorén pedig Sándor.

69.p. Csere nálunk is, bemutatkozik gyirmóti színekben Bori, Pakut váltotta.

73.p. Császár bal oldali, 17 méteres lövését fogta bravúrral Sebõk.

74.p. Bori adott remek labdát a bal szélen Simon Attilának, aki kapura tört, majd 11 méterrõl a hosszú alsó sarokba bombázott! 0-2!

78.p. Jákli Péter ismét cserélt, Nagy B. helyén Zsirai.

82.p. Bene Ferenc is cserélt, Simon András helyén Présinger.

85.p. Bori 17 méteres lövése kerülte el a kaput.

89.p. Vass futott fel a jobb összekötõ helyén, majd adott remek labdát a középen érkezõ Simon Attilának, aki becsúszva, védõje szorításában laposan a kapu bal oldalába lõtt! 0-3!

89.p. Csere nálunk, Vass helyén Lengyel.

90.p. 1 perc a hosszabbítás.

90+1.p. Kiss Norbert játékvezetõ lefújta a mérkõzést.

VÉGEREDMÉNY: 0-3 (0-1)
Mi irányítottunk az elsõ félidõben, és elõttünk is adódott több lehetõség, azonban sokáig ezek nagy része kimaradt, a hazaiak önfeláldozó védekezése miatt. A félidõ végén Simon András góljával megérdemelt vezetéshez jutottunk, míg az ajkaiak csak kisebb helyzeteket tudtak kialakítani az elsõ 45 perc alatt.

A második félidõ elején próbált gyorsan egyenlíteni az Ajka, de lövéseik nem voltak igazán veszélyesek. Ezt az idõszakot leszámítva inkább mi irányítottunk, a második félidõ derekán meg is dupláztuk elõnyünket. Lelkes, harcos játékkal szereztük meg a 3 pontot.

A játék összképét tekintve jó játékkal megérdemelt 3-0-s gyõzelmet arattunk a végig harcos Ajka otthonában, így már sorozatban negyedik mérkõzésünket hoztuk le kapott gól nélkül. A többi mérkõzés eredményének alakulása következtében, csapatunk az elsõ helyre lépett elõ a bajnokságban!

Folytatás jövõ héten szombaton 17.30-tól Szigetszentmiklóson.