Az elsõ 15 perc után akár 0-3 is állhatott volna az eredményjelzõn, már ha múködött volna. De sajnos ma este nemcsak az eredményjelzõ mondott csõdöt, hanem a védelmünk is. A kiamaradt helyzeteket követõen két kimaradt hazai helyzet után a hazai csapatnak sikerült megszereznie a vezetést. A gól után is támadásban maradtak Kiss László tanítványai, így maradt a 2-0-ás hazai vezetés a szünetben.

Szünet után egybõl magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, de sajnos ekkor ismételten a hazaiak voltak eredményesek. Ezt követõen teljes mértékben irányítottuk a mérkõzést, és bár több helyzetet is kidolgoztunk, csak szépíteni sikerült.

Ebben az évben immár másodszor kaptunk ki Pécsett, de amíg tavasszal nem érdemeltünk vereséget, addig ma ez nem mondható el. A hibáinkat könyörtelenül kihasználó hazai csapat megérdemelten nyerte meg a helyenként látványos, NB 1-es játékot hozó mérkõzést és ért utol minket pontszámban a tabellán.

Nincs azonban még nagy baj, hiszen nagyon az elején vagyunk  a bajnokságban, így bõven van javításra lehetõség. Az azonban biztos, hogy az õszre tervezett vesztett pontok már megvannak, így a hátra lévõ fordulókban már nem hibázhatunk.