Lejátszotta második felkészülési mérkőzését a labdarúgó NBI júliusi végi rajtra készülő Gyirmót Fc Győr, csapatunk 2-1 re győzte le az FK Odenburg csapatát. Szombati ellenfelünk a III.Kerület TVE csapata lesz. Az NBIII Ny-i csoport 2020/2021-es szezonját 88 ponttal zárta és jutott fel az NBII csapatai közé, így a következő szezont a Merkantil Bank Ligában folytatja. Napokban az MTK Budapest csapatával játszottak barátságos mérkőzést, ahol 7-2 arányban maradt alul a III. Kerület a mérkőzés első félidejében 2-2 s állással mentek szünetre a csapatok, majd a második félidőt fölénnyel nyerte meg az MTK Budapest csapata. A szombaton kezdődő mérkőzés helyszíne az Alcufer Stadion lesz 11:00 órás kezdettel.

A mérkőzésről élő szöveges tudósítás olvashatnak honlapunkon.