BFC SIÓFOK – GYIRMÓT FC GYÕR 2-0 (1-0)<br><br>NESS HUNGARY NB II, 17. FORDULÓ<br><br>2014.03.01, SIÓFOK DR.RÉVÉSZ GÉZA UTCAI STADION, 300 NÉZÕ<br><br><br><br>JÁTÉKVEZETÕK: PINTÉR CSABA, KEPE ARNOLD, GEORGIOU THEODOROS<br>TARTALÉK JÁTÉKVEZETÕ: KISS NORBERT<br><br><br><br>ÖSSZEÁLLÍTÁSOK:<br><br><br>FGSZ Siófok: Tajti N.; Tímár K.; Futó Zs.; Papp Sz.; Nagy D.; Horváth P.; Vass M.; Ivancsics G.; Pál A.; Kiss Zs.; Novák A.<br><br>Cserék: Ambrusics R.; Fehér Zs.; Horváth B.; Peszmeg V.; Gárdos A.; Papp M. Fülöp N.<br><br>Vezetõedzõ: Horváth Károly<br><br><br>Gyirmót FC Gyõr: Somogyi Cs.; Balog Z.; Graszl K.; Lázár P.; Fejes J.; Papp K.; Magasföldi J.; Sós M.; Beliczky G.; Cseri T.; Oross M.<br><br>Cserék: Deli Z.; Tóth N.; Andorka P.; Farkas M.; Lengyel D.; Madarász M.; Kovács D. <br><br><br><br><br>GÓLSZERZÕK:<br><br>FGSZ SIÓFOK: 1-0 7.p. Horváth P.; 2-0 67.p. Graszl K. (öngól)<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt<br><br><br><br>CSERÉK:<br><br>FGSZ SIÓFOK: 72.p. Vass M. – Fülöp N.; 79.p. Horváth P. – Horváth B.; 87.p. Ivancsics G. – Peszmeg V.<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: 55.p. Sós M. – Andorka P.; 72.p. Oross M. – Tóth N.; 80.p. Graszl K. – Lengyel D.<br><br><br><br>SÁRGA LAPOK:<br><br>FGSZ SIÓFOK: 1.p. Futó Zs.; 68.p. Papp Sz.; 75.p. Kiss Zs.;<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: 27.p. Fejes J.; 42.p. Balog Z.; 90+2 Beliczky G.<br><br><br><br>PIROS LAPOK:<br><br>FGSZ SIÓFOK: nem volt<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt<br><br><br><br>TUDÓSÍTÁS:<br><br>1.p. Futó csúnyán rátartott Magasföldi lábára, sárga lap!<br><br>7.p. Nagy ment el a jobb oldalon, beadását Horváth fejelte a jobb alsó sarokba.<br><br>8.p. Cseri jobb oldalról, éles szögbõl leadott nagy lövését védte a hazai kapus.<br><br>15.p. Oross szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd a kifutó kapus mellett elpasszolta a labdát, de a középen keresztül guruló labdára nem érkezett senki.<br><br>25.p. Bal oldali szögletet követõen a hazaiak belecsúsztattak a labdába, ami így Sós elé került, aki a 11-es pontról, félfordulattal lõtt, de a hazai kapus bravúrral védett.<br><br>27.p. Fejes kapott sárga lapot.<br><br>36.p. Pál lõtt a jobb kapufa mellé 25 méterrõl, a jobb oldalról.<br><br>42.p. Balog Zoltán is besárgult.<br><br>44.p. Beliczky ugrott ki a jobb oldalon, kicselezte a kifutó kapust, majd éles szögbõl lõtt, de a kapuba tartó labdát Tímár a gólvonalról kivágta.<br><br>FÉLIDÕ: 1-0<br><br>47.p. Ivancsics jobb oldali szögletét Futó fejelte kapura, de Somogyi a bal alsó saroknál bravúrral védett.<br><br>55.p. Itt az elsõ cserénk, Sós Márkó helyett Andorka Péter a pályán.<br><br>60.p. Nagy szerzett labdát a térfelünkön, majd középre adott, ahol Ivancsics 20 méterrõl lõtt a jobb kapufa mellé.<br><br>65.p. Pál emelte át Somogyit, de kapusunk visszalépve bravúrral kapu fölé ütötte a labdát.<br><br>67.p. 2-0 Ivancsics bal oldali beadásába Graszl ért bele, így megzavarta Somogyit, a labda pedig a hálónkban kötött ki.<br><br>68.p. Papp kapott sárga lapot a hazaiaknál.<br><br>72.p. Kettõs csere: Vass helyett Fülöp a hazaiaknál, nálunk pedig Oross helyett Tóth.<br><br>75.p. Kiss Zsolt is besárgult a hazaiaknál.<br><br>79.p. Horváth helyett Horváth a pályán, Pétert Bence váltotta a hazaiaknál.<br><br>79.p. Andorka passzolt Cserinek, aki középrõl, 20 méterrõl lõtt, de a hazaiak kapusa védeni tudott.<br><br>80.p. Graszl megsérült, helyette Lengyel érkezett.<br><br>84.p. Kapu elõtti kavarodás után Beliczky lõtt centikkel a jobb felsõ sarok fölé.<br><br>87.p. Ivancsics helyett Peszmeg a pályán.<br><br>90 + 2.p. Beliczky is besárgult.<br><br>VÉGEREDMÉNY: 2-0 (1-0)<br><br><br><br>ÖSSZEGZÉS:<br><br>Óvatosan kezdett mindkét csapat így elsõ sorban a védekezésre összpontosítottak a játékosok.<br><br>A hazaiak viszonylag gyorsan gólt szereztek, így játszhatták kedvenc taktikájukat a kontrajátékot. Nekünk egyelõre nehézséget okozott a felállt védelem elleni játék, bár két esetben is gólt szerezhettünk volna, de eddig nem volt szerencsénk.<br><br>A hazaiak amikor kijöttek a védekezésbõl elsõ sorban pontrúgásokból veszélyeztettek, bár igazi helyzetük nem volt.<br><br>A játék képe alapján döntetlen reálisabb lenne a szünetben, de ezt a játékos gólra játsszák, így hazai vezetéssel kezdõdhet a második félidõ<br><br>A második félidõben a hazaiak kezdtek jobban és ránk erõltették akaratukat. Helyzetekig azonban így sem tudtak eljutni, jól védekeztünk.<br><br>Sajnos azonban a védekezés elvitte minden energiánkat, így helyzetünk nekünk sem volt.<br><br>A félidõ vége felé egy szerencsés góllal növelte elõnyét a hazai gárda, és mi ekkor elkezdtünk kapkodni, ami semmi jóra nem vezetett.<br><br>Ekkor volt ugyan két három lehetõségünk, de gólt ma nem tudtunk lõni.<br><br>A hazaiak ugyan ma sem játszottak jól, de fõleg a második félidõben mutatott játékuk miatt megérdemelten nyerték meg a mérkõzést.<br><br>Folytatás jövõ héten hazai pályán a Kisvárda ellen, ahol ennél sokkal több kell a gyõzelemhez.