GYIRMÓT FC GYÕR II – BALATONFÜREDI FC 0-3 (0-0)

GYIRMÓT FC GYÕR II: Szebényi D. – Veres M., Balogh L., Szigeti N., Szücs G. – Szekeres K., Tóth L. – Molnár G. (Dávid L. – 74.p.), Csordás B. (Pintér M. – 58.p.), Simon K. (Pongrácz E. – 83.p.) – Kovács Zs. (Puter M. – 41.p.)

VEZETÕEDZÕ: Nagy Attila
20.p. Simon K. lõtt középérõl, 20 méterrõl laposan a vendég hálóõr kezébe.
45.p. Bal oldali beadás után Petruska lövése kerülete el kicsivel a kaput.
46.p. A középkezdés utáni elsõ támadás végén Bánhidi kapott labdát, majd lõtt kapunkba. 0-1
48.p. Puter M. lõtt éles szögbõl a bal kapufára.
50.p. Switzer tolta el a labdát a kifutó Szebényi mellett, majd az üres kapuba gurított. 0-2
74.p. Wágner bal oldali beadása után Szücs mentett hatalmasat a gólvonal elõtt.
83.p. Szücs bal oldali lövése kerülte el kicsivel a kaput.
86.p. Balról érkezõ beadásra Polareczki érkezett, és a 11-es pont magasságából, kapásból kapunkba lõtt. 0-3
VÉGEREDMÉNY: 0-3 (0-0)

Remek idõjárási körülmények között egy küzdelmes, lendületes elsõ félidõt láthattak az érdeklõdõk. Ugyan igazán nagy helyzetbõl csak kevés adódott, ennek ellenére nem unatkozhattunk, ugyanis a jó iram közeben tetszetõs megoldásokat is láthattunk.
A második félidõben az elsõ támadásból gólt szerzett az NB III-as csapat, majd szinte azonnal újabb találatot értek el, labdarúgóink próbálkoztak, de gólt ma nem sikerült elérni, ellenben a Balatonfüred az utolsó percekben ismét eredményes tudott lenni, ezzel beállítva a 0-3-as végeredményt. A játék összképét nézve megérdemelten nyertek a fürediek.