U 15-ös és U 13-as NB I-es csapataink az MTK-t fogadták, és a bajnokesélyes ellen szépen helyt álltak. A fiúk kezdik felvenni a ritmust és ha így folytatják, akkor szép eredményeket érhetünk el az elsõ osztályban. U 14-es és U 12-s csapataink most szabadnaposak voltak.

Ifi csapataink házi mérkõzéseket rendeztek, hiszen az “A” és a “B” csapataink egymás ellen játszottak. Ezek a mérkõzések igazi presztizs csaták, ahol kicsik mindig megszorítják az idõsebbeket. Itt mindkét találkozó 3-2-es eredményt hozott.

Részletek:

U 19 és U 18

GYIRMÓT SE “A”-  GYIRMÓT SE “B” 3-2 (0-1)

Varga László edzõ: Nehéz mérkõzés volt. Nem játszottunk jól az elsõ félidõben. Keveset birtokoltuk a középpályán a labdát. A szünetben rendeztük a sorokat, 0:2- rõl álltunk fel és nagy küzdéssel és némi szerencsével megszereztük a gyõzelmet. Értékes pontokat szereztünk egy jó csapat ellen. Gratulálok mindkét csapatnak.

Gulyás Imre edzõ: Gratulálok a csapatoknak jót fociztak. Az én csapatomnak fõként nagyot küzdõt megráncigálta az oroszlán bajszát és közel álltunk a bravúrhoz.

JEGYZÕKÖNYV ITT!

U 17 és U 16

GYIRMÓT SE “A”-  GYIRMÓT SE “B” 3-2 (1-2)

Gyurmánczy Attila edzõ: Gratulálok a Gyirmót B csapatának jól játszottak és edzõjüknek Zsoltinak aki jól felkészítette õket a helyi rangadóra!

Idegesen kezdtünk,pontatlanul játszottunk amit az ellenfelünk ügyesen kihasznált,és megérdemelten vezetett 2-0ra.

Szünetben sikerült lenyugodni és a második félidei jobb játékunkkal fordítani.
A nagy hõségben a küzdelem dominált végül több gólt szereztünk így megérdemelten nyertünk.

Radics Zsolt edzõ: Az elsõ félidõben remekül játszott a csapat. A fiúk betartották a taktikai utasításokat, ezen felül nyugodtan és pontosan futballoztak. Sajnos a félidõ hajrájában nem sikerült feltenni az ‘i’-re a pontot, helyette az ellenfél szerzett gólt. A második félidõben kiütközött a korkülönbség, és az U17 erõfölénye. Gratulálok a csapatnak, ilyen hozzáállással sok szép sikert érhetünk még el.

U 15

Gyirmót SE Gyõr – MTK 1-3 (1-3)

Gunyhó Ferenc edzõ: A mérkõzés elején túlságosan is tiszteltük az ellenfelünket. Ez a kapott gólokban mutatkozott meg. A gyors szélsõkkel és a magas erõteljes center lefogásával akadtak gondjaink.

Az elsõ félidõben 0-3-nál szép kontra támadás után gólt szereztünk. A szünetben néhány cserével stabilizáltam a védelmet. A második félidõben kiegyenlített játék mellett három nagy helyzetet alakítottunk ki. Sajnos a helyzetek kihagyásával a meglepetés is elmaradt. A mérkõzésen hiányzott egy kis tudásbeli plusz. A különbség a játék sebességében és jobb technikai megoldásban volt.

Harcosságban és lelkesedésben kiválót nyújtottunk a déli nap alatt és 40 fokos melegben.

U 14

Gyirmót SE Gyõr csapatunk ma szabadnapos volt.

U 13

Gyirmót SE Gyõr – MTK 1-7 (0-1)

Bencze Károly edzõ: Az elsõ félidõben teljesen egyenrangúak voltunk a nagy nevû ellenfelünknek. Agresszív játékkal kezdtük a mérkõzést. Döntetlen állásnál Vizler Laci helyzete gólt érdemelt volna, de az MTK kapusa helyén volt. A második félidõben, hat mezõnyjátékos cseréjével már nem voltunk partiban, ezt az eredmény is sajnos bizonyítja. Ettõl függetlenül elégedett vagyok csapatom játékával. Célunk,hogy a cserejátékosok is minõségi játékot nyújtsanak a mérkõzésen.