68 éves korában elhunyt Hancz Tibor András, aki korábban a Ménfőcsanak, a Győrszemere és a Gyirmót játékosa is volt egyaránt.

Ahogyan a hozzá közel álló családtagok, barátok és csapattársak is szólították, Jimmy Ménfőcsanakon nevelkedett, ahol 18 évesen mutatkozott be az első csapatban, s ott érte el legnagyobb sikereit, a védelem minden pontján helytállt. Tagja volt a Szabad-föld kupa döntőjébe jutott csapatnak, helytállt a Rába ETO, a Tatabánya és a Videoton együttesei elleni Magyar-kupa mérkőzéseken egyaránt. Később a Győrszemere csapatával nyert bajnoki címet és jutott fel a megyei első osztályba.

Közel a 40. évéhez akkor alakult klubunkat is lelkesen segítette rutinjával és tapasztalatával. Később sem szakadt el a labdarúgástól, hiszen edzősködött Tényőn, a ménfőcsanaki öregfiúk csapatának pedig oszlopos tagja volt, mellette rendszeres látogatóként üdvözölhettük a gyirmóti bajnoki találkozóinkon.