GYIRMÓT FC GYÕR – AQVITAL FC CSÁKVÁR 4-0 (1-0)

JÁTÉKVEZETÕK: Gaál Gyöngyi – Tóth II. Vencel, Szalai Dániel – Szilasi Szabolcs
GYIRMÓT FC GYÕR: Deli Z., Molnár M., Tóth N., Présinger Á., Kovács D., Farkas M., Kollár B., Lengyel D., Fekete Sz., Csemer Gy., Maidics B. (cserék: Somogyi Cs., Nagy S., Andorka P., Kákonyi D., Papp K., Graszl K., Kiss M.)

AQVITAL FC CSÁKVÁR: Gelei V., Wild T., Köntös D., Dulló M., Sötét D., R. Salem, Domján A., Nyilasi B., Molnár Cs., Mihály D., Varga Z. (cserék: Ambrus S., Kocsis G., Hajdú S., Imrik L., Bakos Sz., Molnár T., Szabó B.)
CSERÉK:
GYIRMÓT FC GYÕR: 27.p. Kollár B. – Kiss M., 51.p. Maidics B. – Kákonyi D., 58.p. Fekete Sz. – Andorka P., 69.p. Farkas M. – Nagy S., 78.p. Lengyel D. – Graszl K.
AQVITAL FC CSÁKVÁR: 46.p. Domján A. – Imrik L., 46.p. Köntös D. – Ambrus S., 46.p. Sötét D. – Hajdú S., 46.p. Mihály D. – Molnár T.
GÓLSZERZÕK:
GYIRMÓT FC GYÕR: 15.p. Tóth N. (1-0), 63.p. Andorka P. (2-0), 74.p. Andorka P. (3-0), 86.p. Kákonyi D. (4-0)
AQVITAL FC CSÁKVÁR:
SÁRGA LAPOK:

GYIRMÓT FC GYÕR: 52.p. Csemer Gy., 53.p. Molnár M., 85.p. Présinger Á.
AQVITAL FC CSÁKVÁR: nem volt
PIROS LAPOK:
GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt
AQVITAL FC CSÁKVÁR: nem volt

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

6.p. Domján bal oldali szöglete után Reydam fejelt kapura, de a gólvonalról Lengyel tudott bravúrral tisztázni.

7.p. Mihály bal oldali lövése a bal kapufáról vágódott vissza a mezõnybe.

15.p. A bal összekötõ helyén Tóth elé került a labda, csatárunk 10 méterrõl lõtt, a labda ugyan egy védõn megpattant, de így is a csákvári kapuban kötött ki! 1-0!

26.p. Domján szabadrúgását húzta le Deli, majd ugratta ki remekül Présingert, akit megakasztani sem tudtak, így elõnyben tovább tette a labdát a jobb összekötõ helyén érkezõ Feketének, de az õ középre tett labdáját szögletre mentették a vendégek.

26.p. Csemer szögletét kifejelték, de az visszakerült a “feladóhoz”, aki 17 méterrõl kapura tette a labdát, de az a kapu fölé szállt.

27.p. A sérült Kollár helyén Kiss.

34.p. Molnár Cs. tört a 16-osnkon belülre, de Présinger becsúszva bravúrosan tisztázni tudott.

45.p. Gaál Gyöngyi 1 percet hosszabbít.

45+1.p. Vége az elsõ játékrésznek.

FÉLIDÕ: 1-0
46.p. Megkezdõdött a második félidõ.

46.p. Négyet cserélt a szünetben a Csákvár, Ambus állt Köntös, Imrik Domján, Hajdú Sötét és Molnár T. Mihály helyére.

51.p. Csere nálunk is, Maidics helyén Kákonyi.

52.p. Csemer kapott buktatásért sárgát.

53.p. Molnár M. kapott sárga lapot.

58.p. Ismét cseréltünk, Fekete helyén Andorka.

60.p. A második félidõ eddig kiegyenlített mezõnyjátékot hozott.

63.p. Kiss vett át gyönyörûen egy labdát a 16-os vonalán, majd tett remekül Andorkának, aki egy átvétel tán jobbal a bal alsó sarokba lõtt! 2-0!

64.p. Cseréltek a vendégek, Molnár Cs. helyén Bakos.

66.p. Tóth fejesét vágta ki Dulló a gólvonalról.

67.p. Molnár lövése pattant egy védõrõl centikkel a jobb kapufa mellé.

69.p. Újabb csere nálunk, Farkast Nagy váltotta.

74.p. Molnár ugratta ki a jobb szélen Tóthot, aki remekül tett a középen érkezõ Andorka elé, õ pedig gyönyörûen a bal felsõ sarokba vágta a labdát! 3-0!

78.p. Ismét cserélt Sisa Tibor, Lengyel helyén Graszl.

82.p. Jobb oldali szöglet után kipattanó labdát tett Kákonyi 22 méterrõl kapura, de a játékszer kicsivel a bal kapufa mellé szállt.

85.p. Présinger kapott sárga lapot.

86.p. Nagy vitte végig a labdát a jobb szélen, majd tett a középen üresen érkezõ Kákonyi elé, aki 14 méterrõl a kap jobb oldalába vágta a labdát! 4-0!

90.p. 2 perc a ráadás.

90+1.p. Andorka emelését fogta Hajdú.

90+2.p. Vége a mérkõzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 4-0 (1-0)

A Csákvár kezdte jobban a mérkõzést, elõttük adódott a kezdetekkor több gólszerzési lehetõség, de ezeket nem tudták kihasználni, ezek megbosszulták magukat, s nekünk sikerült betalálni. Ezt követõen aztán támadásban maradtunk, és alakítottunk ki több helyzetet, de a vendégek sem hagytak alább, így egy remek elsõ félidõt láthattak a mérkõzésre kilátogató nézõk.

A második félidõ eleje kiegyenlített mezõnyjátékot hozott, majd magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, és a 63. percben már sikerült is megdupláznunk elõnyünket. Innentõl kezdve végig mi irányítottunk, több veszélyes lövésünk volt, s ebbõl még kétszer sikerült is ellenfelünk kapujába találni.

Megérdemelt 4 gólos gyõzelmet arattunk, folytatás szombaton, 13.00-órakor az utolsó õszi meccsünkön, Siófokon!