GYIRMÓT FC GYÕR: 27.p. Madarász M. (1-0), 83.p. Bobál G. (2-2)
BÉKÉSCSABA 1912 ELÕRE: 59.p. Király P. (1-1), 77.p. Birtalan B. (1-2)

3.p. Cseri bal oldali beadását Madarász fejelte a 16-oson belül kapura, de Murists fogni tudta a labdát..

4.p. Papp 16 méteres lövése kerülte el centikkel a jobb alsó sarkot.

10.p. Bagi lõtt jobbról, közelrõl a bal kapufa mellé.

13.p. Ismét Bagi bombázott a bal kapufa mellé.

14.p. Kiss bal oldali, 19 méteres szabadrúgását csúsztatta Oross bevetõdve centikkel a jobb kapufa mellé.

24.p. Madarász ballal 19 méterrõl a felsõ lécet találta telibe, a kipattanóra Oross érkezett, aki pedig a felsõ léc fölé emelt.

27.p. Cseri bombázott 21 méterrõl centikkel a bal felsõ sarok fölé.

27.p. Cseri adott remekül a jobb összekötõ helyén érkezõ Madarásznak, aki éles szögbõl, 13 méterrõl a kimozduló Mursits mellett a hosszú alsó sarokba gurított! 1-0!

38.p. Kiss jobb oldali szögletét Oross fejelte centikkel a jobb felsõ sarok mellé.

39.p. Présinger jobb oldali beadását Madarász emelte át a kapus fölött, de Juhász a gólvonalról tisztázni tudott.

41.p. Szilágyi jobb oldali erõs lövését védte bravúrral Somogyi.

45.p. Vége az elsõ félidõnek.

FÉLIDÕ: 1-0

46.p. Megkezdõdött a második játékrész.

49.p. Madarász lövését blokkolta Juhász.

59.p. Bal oldali szögletet követõ kavarodás után Király elé került a labda, aki 10 méterrõl laposan a kapuba lõtt. 1-1.

68.p. Cserélt Sisa Tibor, Oross helyén Magasföldi.

72.p. Cseréltek a vendégek is, Birtalan állt Viczián helyére.

73.p. Most mi cseréltünk, Beliczky helyett Gyurján.

74.p. Gyurján jobb oldali beadása után Magasföldi fejérõl vette le a labdát Mursits.

77.p. Birtalan sarokkal húzta kapura a labdát, ami a felsõ lécrõl centikkel a gólvonal mögé csapódott. 1-2.

80.p. Újabb csere nálunk, Cseri helyén Bobál.

80.p. Magasföldi bal oldali szabadrúgását a jobb felsõ sarokból ütötte ki bravúrral Mursits.

83.p. Papp felívelte a labdát a kezdõkörbõl Lengyelnek, aki a jobb oldalon érkezõ Bobálnak adott. A csereként beállt csatárunk ballal a kapu jobb oldalába lõtt! 2-2!

87.p. Egy vendég csere, Király helyén Fehér.

88.p. Gyurján jobb oldalról középre tett labdájába senki nem tudott középen beleérni, így az elzúgott a lábak között.

90.p. Két perc a ráadás.

90+1.p. Szilágyi helyén Vólent a vendégeknél.

90+2.p. Berke Balázs játékvezetõ lefújta a mérkõzést.

VÉGEREDMÉNY: 2-2 (1-0)

Gyászszünettel kezdõdött a mérkõzés, ugyanis 74 éves korában elhunyt az Alcufer KFT. gazdasági igazgatója, Rigó Jenõné, Zsóka, akinek elévülhetetlen érdemei vannak abban, hogy megszilárdította mind az Alcufer úgy a gyirmóti futball gazdasági hátterét.

A csapatok remek idõben érkeztek a játéktérre, ahol ismételten telt ház várt a játékosokra. Az elsõ félidõben rendkívül harcosan, akaratosan játszottunk. Több helyzetet dolgoztunk ki a vendégeknél. Ez a 27. percben gólt is eredményezett, és ezt követõen is fölényben játszottunk.

A gól után ismét egy nagy helyzet alakult ki elõttünk, de a vendégek is megtornásztatták Somogyit a 41. percben. Összességében megérdemelt félidei vezetésünk.

A második félidõre megszûnt nyomasztó fölényünk, s a Békéscsaba fordítani is tudott. Azonban a csereként beállt Bobál kiegyenlített, ami egy rendkívül izgalmas hajrát eredményezett. Mindkét fél hajtott a 3. gólért, de végül több találat nem született, így a játék összképét nézve reálisnak mondható 2-2-es végeredmény született.

Folytatás jövõ héten csütörtökön 18.00-órától Szolnokon.