Szepessy László: Ellentétes félidõk mérkõzése volt. Sajnos részünkrõl Paku hibázta el a meccslabdát, így örülnünk kell annak, hogy megõriztük tavaszi veretlenségünket.

Boér Gábor: Az elsõ negyvenöt percben, amit lehetett, elrontottunk. Szünet után szerkezetet váltottunk, ennek és a fiúk küzdeni tudásának köszönhetõen visszajöttünk a mérkõzésbe.

GYIRMÓT FC GYÕR – BÉKÉSCSABA 1912 ELÕRE 2-2 (2-0)
2018.04.22. 17.00 óra, Gyõr-Gyirmót, Alcufer Stadion
Merkantil Bank Liga, 31. forduló
JÁTÉKVEZETÕK: Németh Ádám – Kepe Arnold, Baghy Csaba – Zierkelbach Péter
GYIRMÓT FC GYÕR: Rusák E. – Villám B., Szilvási P., Lázár P., Présinger Á. – Kiss M., Nagy P. – Szalánszki G. (70.p. Varga P.), Czár R. (57.p. Paku R.), Sandal D. – Horváth R. (81.p. Achim S. Z.)

Vezetõedzõ: Szepessy László
BÉKÉSCSABA 1912 ELÕRE: L. Rybansky – Nagy S. (63.p. Urbin P.), Dlusztus A., Szélpál N., Mészáros M. – Király P. (46.p. Szatmári I.), Hursán Gy. (46.p. Viczián Á.), Birtalan B. – Lustyik L., Nagy I., Gyurján B.
Vezetõedzõ: Boér Gábor

Gólszerzõk: 20.p. Horváth R. (1-0), 41.p. Sandal D. (2-0) ill. 47.p. Mészáros M. (2-1), 81.p. Birtalan B. (11-es, 2-2)
Sárga lapok: 64.p. Kiss M., 78.p. Paku R. ill. 58.p. Dlusztus A., 73.p. Lustyik L.
Piros lapok: 81.p. Lázár P.
1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.
1.p. Egy remek bal oldali indításra csapott le Horváth, majd Dlusztus rántotta le támadónkat a tizenhatoson belül, 11-es. A büntetõt Nagy végezte el, azonban középre tartó lövését Rybansky védte. A kipattanót Horváth lõtte szintén a vendégek kapusába.
6.p. Czár bal oldali középre adásáról maradt le középen nem sokkal Horváth.

20.p. Kiss indította a bal összekötõ helyén felfutó Szalánszkit, aki vissza gurított Présingernek. Bal oldali védõnk beadását a hosszú oldalon érkezõ Horváth fejelte közvetlen közelrõl a vendégek kapujába! 1-0

41.p. Kiss verte meg védõjét egy remek csellel a bal oldalon, majd laposan a a tizenegyes pont magasságában érkezõ Sandal elé gurított, aki ballal a kapu jobb oldalába helyezett! 2-0
FÉLIDÕ: 2-0
46.p. Elkezdõdött a második félidõ.
47.p. Nagy bal oldali szöglete után Mészáros rúgta ballal a labdát kapásból a jobb felsõ sarokba. 2-1

55.p. Birtalan kapott remek ütemû indítást, azonban Rusák elképesztõ bravúrt bemutatva oldalra tudta ütni a labdát.
58.p. Dlusztus kapott sárga lapos figyelmeztetést.
61.p. Gyurján bal oldali beadását fejelte mellé a hosszú oldalon felfutó Nagy.
64.p. Kiss kapott sárga lapot.
69.p. Nagy István bal oldali szöglete után Birtalan fejesét védte bravúrral Rusák. A kipattanót Urbin lõtte egy átvétel után a kapunkba, azonban a játékvezetõ les miatt érvénytelenítette a találatot.
73.p. Lustyik rúgta meg Sandalt, amiért sárga lapot kapott.
74.p. Villám jobb oldali beadását fejelte 5 méterrõl Rybanskyba Paku.
78.p. Paku kapott sárga lapos figyelmeztetést.

81.p. Lázárnál látott szabálytalanságot a játékvezetõ a tizenhatoson belül, amiért tizenegyest ítélt és kiállította védõnket. A büntetõt Birtalan magabiztosan a kapu bal oldalába lõtte. 2-2

88.p. Achim készített vissza Nagynak, akinek életerõs lövése nem sokkal a felsõ léc fölött hagyta el a játékteret.