Egyvitatható szituáció után a vendégek kerültek elõnybe, de örömük nem tartottsokáig, hiszen a lefújás elõtti pillanatokban Nagy Patrik egalizált. Szünetután lendületesebbé vált a támadójátékunk, melynek köszönhetõen sorradolgoztuk ki helyzeteinket és fokozatosan felõröltük a Dorog ellenállását,ami aztán gólokban is megmutatkozott, így a szünet utáni produkciónkkal megérdemeltgyõzelmet arattunk.

GYIRMÓT FC GYÕR – DOROGI FC 3-1 (1-1)
2019.02.17. 18.00-óra, Gyõr-Gyirmót, ALCUFER Stadion
Merkantil Bank Liga NBII. 24. forduló
JÁTÉKVEZETÕK: Zierkelbach Péter – Baghy Csaba, Legeza László – Radványi Ádám
GYIRMÓT FC GYÕR: Rusák – Krebsz, Lipták, Szilvási, Présinger – Kontár – Herjeczki (46.p Kamarás), Nagy P., Koltai (46.p. Sandal (75.p. Lázár P.)), Heffler – Szarka

VEZETÕEDZÕ: Szepessy László
DOROGI FC: Horváth T. – Nagyházi (84.p. Ungvári), Városi (71.p. Vígh), Erdélyi, Mészáros Á., Beke, Papp M., Nagy Zs., Tomás, Faragó (71.p. Sitku), Paudits

VEZETÕEDZÕ: Miskei Attila
GÓLSZERZÕK: 45.p. Nagy P., 51.p. Kamarás, 57.p. Szarka ill. 34.p. Paudits (11-es)
SÁRGA LAPOK: 41.p. Lipták, 67.p. Szarka ill 45.p. Horváth G., 67.p. Nagy Zs.
PIROS LAPOK:

1.p. Elkezdõdött a mérkõzés.
4.p. Présinger verte meg ellenfelét az átvétellel, azonban az elõtte összetömörülõ védõk szerelni tudták mielõtt lõni tudott volna.
8.p. Herjeczki és Nagy Patrik játszott össze a tizenhatos elõterében, majd elõbbi egy cselt követõen, ballal a kapu fölé lõtt.
12.p. Egy gyors dorogi kontra végén Erdélyi jobb oldali beadásáról maradt le centikkel Faragó.
14.p. Présinger bal oldali beadását fejelte Szarka a kapu jobb alsó sarkába, de a játékvezetõ les miatt érvénytelenítette a találatot.
16.p. Heffler fordult le védõjérõl 20 méterre a kaputól. Jobb lábas, középre tartó lövését Horváth G. könnyedén védte.
29.p. Szilvási elõre ívelt labdáját vette le mellel Nagy Patrik és 20 méterrõl, jobbal a kapu fölé lõtt.
34.p. Egy gyors vendég kontra végén Rusák ütötte el a labdát Beke elõl, aki átesett ezután kapusunkon, azonban a játékvezetõ vitatható módon a tizenegyes pontra mutatott. A büntetõt Paudits a kapu jobb oldalába lõtte, Rusák csak bele ütni tudott a labdába. 0-1

39.p. Herjeczki jobb oldali lapos beadása pattant fel Koltai elõtt. így középpályásunk ballal a kapu jobb oldala mellé lõtt.
40.p. Lipták húzódott elõre, majd 25 méteres, életerõs lövését ütötte vissza a mezõnybe Horváth.
41.p. Lipták kapott sárga lapot, majd ezt követõen a játékvezetõ Hannich Pétert elküldte a kispadtól.
45.p. Herjeczki lépett ki a védõk között és ütötte el õt a vendégek kapusa. A játékvezetõ sárga lapot adott és a büntetõ pontra mutatott. A büntetõt Nagy Patrik a helyén maradó Horváthba rúgta, de a kipattanót könyörtelenül a bal felsõ sarokba bombázta. 1-1

Félidõ 1-1

46.p. Elkezdõdött a második játékrész.
51.p. Présinger lövése pattant Kamarás elé, aki kapásból, 5 méterrõl Horváth mellett a kapu bal oldalába passzolt. 2-1

57.p. Présinger bal oldali beadását fejelte a középen érkezõ Szarka a vendég kapus kezei között a kapu közepébe. 3-1

65.p. Mészáros 20 méteres lövését ütötte bravúrral szögletre Rusák.
67.p. Szarka és Nagy Zs. kapott sárga lapot.
82.p. Az utóbbi 15 percben mi birtokoltuk a labdát, a fáradtabb vendégek nem tudnak helyzeteket kialakítani.