GYIRMÓT FC GYÕR – DUNA FC TATABÁNYA 3-1  (2-0)

HORVÁTH FERENC EMLÉKTORNA, BÁGYOGSZOVÁT

GYIRMÓT FC GYÕR: Hoczer Á., Hajba T. (81.p. Csizmadia Cs.), Balog Z. (81.p. Lengyel D.), Dr.Kardos N. (szünetben Graszl K.), Fejes J., Papp K., Cseri T. (58.p. Farkas M.), Erõs G. (68.p. Lázár P.), Beliczky G.(66.p. Fitos L.), Magasföldi J., Oross M.

VEZETÕEDZÕ: SISA TIBOR

FC TATABÁNYA

1. Félidõ: Dombai, Csikortás, Szamó, Páles, Radnai, Bakos, Kovács, Besztercei, Ferkó, Szabó R., Szabó B.

2. Félidõ: Dombai, Csikortás, Szûcs, Lázár, Fenyvesi, Busai, Soltész, Móri, Polyák, Wágner, Szabó B.

VEZETÕEDZÕ: P.NAGY LÁSZLÓ

GÓLSZERZÕK:

GYIRMÓT FC GYÕR: 1-0 39.p. Oross M., 2-0 45.p. Magasföldi J., 3-1 76.p. Fejes J.

FC TATABÁNYA: 2-1 72.p. Polyák

1-0 39.p. Cseri három csel után kiugratta a jobb oldalon Magasföldit, aki egybõl középre adott, ahol a középen érkezõ Oross 14 méterrõl, kapásból a hálóba lõtt.

2-0 45.p. Orosst buktatták a tatabányai védõk, szabadrúgás 18 méterrõl, középrõl. A labda mögé Magasföldi állt, lövése megpattant a sorfalon, és a labda a jobbra mozduló Dombai mellett a bal alsó sarokba kötött ki.

2-1 72.p. Ferkó ívelt középre Polyáknak, aki 4 méterrõl középrõl fejelt a léc alá.

3-1 76.p. Graszl indította a jobb oldalon Hajbát, aki levitte a labdát az alapvonalig, onnan mesterien adott be a hosszú oldalon érkezõ Fejesnek, aki 2 méterrõl, a hosszú kapufa mellõl a hálóba lõtt.

Hetedik alkalommal rendezték meg Bágyogszováton a Horváth Ferenc emléktornát, klubunk alapítójának emlékére.

Ezúttal ellenfelünk a másod osztályú Tatabánya csapata volt, akik ugyan még nem teljes kerettel, próbajátékosokkal érkeztek, alaposan megnehezítették dolgunkat.

Az elsõ félidõ jobban sikerült csapatunknak, és szebbnél szebb támadásokat vezettünk, és magabiztos elõnnyel fordulhattunk.

A második félidõben már a Tatabánya is vezetett szép támadásokat, és sikerült szépíteniük, de a végén egy mesteri támadás végén állítottuk be a végeredményt.

Összességében a mai mérkõzés jól szolgálta a felkészülésünket, hiszen jó ellenféllel játszhattunk.

Folytatás kedden, amikor a Gyõrszemere csapatát fogadjuk Gyirmóton 19.00-órától.