DUNAÚJVÁROS:62.p. Magasföldi J. – Orosz M, 82.p. Jakab D. – Sóron T.
GYIRMÓT FC GYÕR: 56.p. Kiss M. (1-0), 74.p. Vass P. (2-0)
DUNAÚJVÁROS: 23.p. Melczer V., 25.p. Eppel M.
GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt

0.p. Befejezõdött az ünnepélyes megnyitó, érkeznek a csapatok, az ünnepélyes kezdõ rúgást Tóth András “Kamion” végezte el.

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

2.p. Vass adott jó labdát a jobb szélen Borinak, aki egy átvétel után a kapu fölé lõtt.

4.p. Nagy S. jobb oldali beadása után Bori készített Pakunak, de utóbbi lövése kicsivel a jobb kapufa mellé szállt.

9.p. Vass lövését fogta Szûcs.

13.p. Jakab jobb oldali beadása után Magasföldi lõtt kapu fölé.

14.p. Madarász jobb oldali, éles szögbõl eleresztett lövését tolta szögletre a bal alsó saroknál Szûcs.

23.p. Madarász lekészítése után Vass lövését védte Szûcs.

24.p. Melczer buktatta Madarászt, a játékvezetõ elõnyszabályt alkalmazott, majd utólag sárga lapot adott a dunaújvárosinak.

34.p. Vass jobb oldali átadása után a hosszún érkezõ Paku lövése szállt a jobb kapufa mellé.

35.p. Eppel lõtt a bal kapufa mellé.

45.p. Nincs hosszabbítás, vége az elsõ félidõnek.

FÉLIDÕ: 0-0
46.p. Megkezdõdött a  második játékrész.

48.p. Paku erõs lövését tolta kapu fölé Szûcs.

55.p. Paku tört lendületesen elõre a bal szélen, majd a 16-os vonalán buktatták.

56.p. A megítélt szabadrúgás Kiss M. a hosszú alsó sarokba vágta! 1-0!

59.p. Kiss M. kapott sárga lapot.

60.p. Cserélt Artner Tamás, Magasföldi helyén Orosz.

69.p. Cserélt Bene Ferenc is, Paku helyén Horváth A.

72.p. Újabb csere nálunk, Borit Beliczky váltotta.

73.p. Madarász kiugratása volt centikkel hosszú Beliczkynek.

74.p. Vass csapott le szemfülesen egy rossz felszabadítás-kísérletre, majd higgadtan a kimozduló Szûcs lábai között a bal alsó sarokba lõtt! 2-0!

82.p. Csere vendég oldalon, Sóron állt Jakab helyére.

85.p. Elsõ gólunk szerzõje, Kiss Máté helyére állt Tóth N.

88.p. Vass ugratta ki remekül Simont a jobb szélen, utóbbi életerõs lövését bravúrral védte Szûcs.

90.p. 2 perc a hosszabbítás.

90+2.p. Oláh Gábor játékvezetõ lefújta a mérkõzést, egy rangadón 2-0-s gyõzelmet arattunk a stadionavatón!

VÉGEREDMÉNY: 2-0 (0-0)

Szép számú közönség elõtt a mi fölényünket hozta az elsõ 45 perc, mi támadtunk többet, a vendégeknek csak két említésre méltó támadása volt, míg Szûcs Lajosnak többször is nagyot kellett védenie.

A második félidõben látszott, nagyobb tûz volt csapatunkban, mint a mérkõzés végére már idegessé váló ellenfélben, így összességében teljesen megérdemelten nyertünk a stadionavatón, szépszámú közönség elõtt.