2023.04.02. 16:00 | Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion | Gyirmót FC Győr – ETO FC Győr 4-0 (3-0) | Merkantil Bank Liga NB II. | 29. forduló | ÖSSZEFOGLALÓ

Csertői Aurél: Álomrajtot vett csapatunk, hiszen húsz perc alatt szinte el is dőlt a mérkőzés, de utána is végig a kezünkben tartottuk az irányítást. Szünet után kissé ráültünk az eredményre, de jól lehoztuk védekezésben a találkozót, szerencsére az ETO nagy helyzetet nem tudott kidolgozni, viszont időnként nagyon kinyílt, ezért a szép foci lehetett volna helyenként hatékonyabb, de ma ez is belefért.

Antonio Munoz: Számomra sem volt egy jó debütálás a kispadon, Talán nem megfelelő koncentrációval jöttek ki a fiúk az öltözőből, ennek lehetett az eredménye, a rossz kezdés. Elnézést kérünk szurkolóinktól, igyekszünk megtenni mindent, hogy hasonló ne forduljon elő a jövőben.