Gyirmót FC Gyõr I. félidõ: Somogyi Cs.; Hajba T.; Dr.Kardos N.; Lengyel D.; Farkas M.; Madarász M.; Erõs G.; Illés Gy.; Tóth N.; Fejes J.; Andorka P.<br><br>Gyirmót FC Gyõr II. félidõ: Deli Z.; Balog Z.; Graszl K.; Lázár P.; Illés Gy.; Madarász M.; Magasföldi J.; Cseri T.; Papp G.; Beliczky G.; Oross M.<br><br>Vezetõedzõ: Sisa Tibor<br><br><br>3.p. 1-0 Tóth távoli lövését blokkolták a védõk, a kipattanót Fejes lõtte közelrõl a hálóba.<br><br>10.p 2-0 Illés szép passzal indította Erõst, aki 14 méterrõl lõtt a hálóba.<br><br>39.p. 3-0 Hajba lövését az ellenfél kapusa csak kiütni tudta, a kipattanót Tóth lõtte a kapuba.<br><br>41.p. 4-0 Andorka szép csellel csapta be az ellenfél kapusát, majd a hálóba gurított.<br><br>64.p. 5-0 Beliczki bal oldali beadását Oross 6 méterrõl lõtte az ellenfél kapujába.<br><br>69.p. 6-0 Madarász remek ütemû kiugratásával Oross ment el és szép gólt lõtt.<br><br>71.p. 7-0 Cseri Pappal kényszerítõzött, majd a visszakapott labdát a hosszú sarokba lõtte.<br><br>87.p. 8-0 Magasföldi szöglete után Illés középrõl, 10 méterrõl lõtt a hálóba.<br><br><br>Az edzõtábor végén önbizalom növelõ gyõzelmet szerzett csapatunk Horvátországban.<br><br>Összességében elmondható, hogy az edzõtábor jól sikerült, a csapat elvégezte a tervezett munkát, és négy jó színvonalú mérkõzést tudott játszani.<br><br>A csapat ma haza indul, holnap pihenõ vár a fiúkra, és csütörtöktõl már bajnoki ritmusban edzenek Sisa Tibor tanítványai.<br><br>A csapat szombaton játssza utolsó felkészülési mérkõzését az NB III-as Dorog ellen, az elõzetes tervekkel ellentétben nem Dorogon, hanem Gyirmóton. A találkozó 11.00-órakor kezdõdik.