GYIRMÓT FC GYŐR – FERENCVÁROSI TC 0-1 (0-1)
2016.08.17. 19.00-óra, Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion, 4200 néző
OTP Bank Liga, 6. forduló
JÁTÉKVEZETŐK: Szőts Gergely – Ring György, Lémon Oszkár – Farkas Balázs – Molnár Attila, Gyarmati II Tibor
GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők Zs. – Nagy S., Balogh B., Lázár P., Présinger Á. – Csiki N., Kiss M., Madarász M., Paku R. – Simon András, Máté J.
VEZETŐEDZŐ: Urbányi István
FERENCVÁROSI TC: Dibusz D. – Hüsing O., Sestak S., Böde D., Nagy D., Leandro, Gera Z., Trinks F., Dilaver E., Ramirez C., Varga R.
VEZETŐEDZŐ: Thomas Doll
CSERÉK: 46.p. Máté J. – Tóth N., 72.p. Csiki N. – Gyurján B., 79.p. Madarász M. – Beliczky G. ill. 60.p. F. Trinks – Gyömbér G., 72.p. Varga R. – M. Nalepa, 82.p. Nagy D. – Csernik K.
GÓLSZERZŐK: 18.p. Böde D.
SÁRGA LAPOK: 60.p. Paku . ill. 62.p. C. Ramirez
PIROS LAPOK: nem volt
1.p. Megkezdődött a mérkőzés.
2.p. Dilaver beadását vágta ki Lázár.
6.p. Paku távoli lövése pattant meg Hüsingen, de Dibusz az alapvonal előtt még meg tudta fogni a labdát.
9.p. Csiki indította a bal szélen Mátét, aki nem tudta átcselezni magát a vendég védőkön.
12.p. Trinks csapott le egy lepattanó labdára, de 18 méteres lövése elkerülte kapunkat.
18.p. Sestak adott középre Bödének, aki a felszabadítani igyekvő védők között, 5 méterről a kapunk közepébe lőtt. 0-1
21.p. Varga jobb oldali beadását Nagy fejelte ki.
26.p. Nagy adott Sestak elé, akinek a lövésébe Présinger lépett bele.
27.p. Leandro bal oldali beadását Sestak fejelte a bal alsó irányába de, Sebők bravúrral hárított.
28.p. Varga cselezett a kapu felé, de lövését Sebők hárította.
30.p. Gera adott középre Trinksnek, aki 19 méterről tüzelt, de a lövése elkerülte a kapunkat.
33.p. Trinks bal oldali szabadrúgását Sebők ököllel hárította.
38.p. Kiss 30 méteres, életerős lövését bravúrral védte Dibusz.
45.p. Vége az első félidőnek.
FÉLIDŐ: 0-1
46.p. Félidőben cserélt a csapatunk Máté helyett Tóth.
46.p. Megkezdődött a második játékrész.
52.p. Madarász adott Tóthnak, aki okosan készített Simon elé, de utóbbi lövésébe Dilaver lépett bele.
57.p. Trinks szabadrúgása után Böde csúsztatott, de Sebők bravúrral a léc fölé tolta a labdát.
58.p. Cserélt a vendég csapat, Trinks helyett Gyömbér a pályán.
59.p. Paku kapott sárga lapot.
61.p. Ramirez kapott sárga lapot Madarász megrúgásáért.
64.p. Leandro adott Vargának, aki sarokkal készített Sesták elé, de a lövés elkerülte a kapunkat.
70.p. Csere mind a kettő oldalon, nálunk Csiki helyett Gyurján az ellenfélnél peidg Varga helyett Nalepa a pályán.
78.p. Az utolsó csere nálunk Madarász helyén Beliczky folytatja.
80.p. Az utolsó csere a mérkőzésen, Nagy Dominik helyén Csernik játszik a továbbiakban.
90.p. 3 perc a hosszabbítás.
90+1.p. Beliczky cselezgetett a jobb szélen, majd Gyurjánhoz adott, aki 19 méterről lőtt, de Dibusz bravúrral hárított.
90+3.p. Vége a mérkőzésnek.
VÉGEREDMÉNY: 0-1 (0-1)
A Ferencváros kezdte jobban az első játékrészt, de mi sem játszottunk alárendelt szerepet, hiszen kisebb helyzetek előttünk is adódtak. az első igazi nagy helyzetig 17 percet kellet várni, ami a vendégek előtt adódott, egy védelmi hiba után Böde juttatta a hálónkba a labdát. A gól után a Ferencváros irányította a játékot, de a félidő vége előtt még előttünk is adódott egy helyzet, de Dibusz bravúrral hárította Kiss Máté távoli lövését.
A második félidőre megváltozott a játék képe és átvettük az irányítást a címvédő Ferencváros ellen, de ez sajnos gólban, gólokban nem mutatkozott meg a mai napon, így ma is pont nélkül maradt a csapatunk. Több helyzet adódott előttünk, mint a vendégek előtt, de hiába küzdöttünk nem sikerült a kapuba találnunk.
Folytatás szombaton 18 órakor a Bozsik stadionban, ahol a Budapest Honvéd vendégei leszünk.