GYIRMÓT FC GYÕR – FK MORVODIA SARANSK 0-3 (0-1)

Szombathely, Király sporttelep

Játékvezetõ: Kiss Norbert

ÖSSZEÁLLÍTÁS:

GYIRMÓT FC GYÕR:

I. FÉLIDÕ: Deli Z., Nagy S., Lengyel D., Lázár P., Présinger Á., Sós M., Kiss M., Cseri T., Madarász M., Beliczky G., Andorka P.

P.

II. FÉLIDÕ: Somogyi Cs., Hajba T., Graszl K., Balog Z., Kovács D., Papp K., Fekete Sz., Magasföldi J., Kákonyi D., Farkas M., Oross M.

VEZETÕEDZÕ: SISA TIBOR

3.p. Bal oldali szögletet követõen nem volt megfelelõ az emberfogás, így Vasin fejelhetett középen a felsõ léc alá. 0-1.

74.p. Az oroszok íveltek be távolról az ivószünet után még nem megfelelõen koncentráló védõink mögé egy szabadrúgást, amit Pazin középre adott Sisuevnek, aki laposan a kapunkba lõtt. 0-2.

86.p. Pazin lövésre szánta el magát, s 18 méterrõl a bal kapufát találta el nagy erõvel, ahonnan a labda a kapunkba vágódott. 0-3.

ÖSSZEGZÉS

Nem kezdtük jól a mérkõzést ugyanis már a 3. percben megszerezte a vezetést az orosz csapat, de ez egyáltalán nem nyomta rá a bélyegét a mérkõzésre.

Sisa Tibor vezetõedzõnk ma is két sornak szavazott bizalmat 45-45 perc erejéig.

Rengeteg helyzetet – ellenfelünknél többet – alakítottunk ki, de ezek sajnos kihasználatlanok maradtak. Mezõnyben egyenrangú ellenfelei voltunk elsõosztályú ellenfelünknek.

A meleg ellenére élvezhetõ találkozó második felében is elõttünk adódott több lehetõség, de ezek ekkor is kimaradtak, s a kihagyott helyzetek a mai nap is megbosszulták magukat, és a vendégek szereztek újabb találatokat.

A felkészülés közepénél járunk, jelenleg még vannak kisebb csiszolandó pontok a csapat játékában, de a bajnoki kezdetig ezeken még van idõ javítani. Jövõ héten 5 napra Tatára edzõtáborba vonul a csapat, ahol egy mérkõzés, az SZTK-Erima ellen vár a fiúkra.

A keményen játszó orosz elsõ osztályú ellenfél a mai napon nyerni tudott, nekünk pedig sajnos több sérülést is “sikerült” összeszednünk.

Folytatás tehát jövõ kedden a Szigetszentmiklós ellen, a helyszín pedig Vértesszõlõs lesz.