2022.02.20. 11:00 | Győr, ALCUFER Stadion | Gyirmót FC Győr – BVSC Zugló | NB III Nyugati csoport 22.forduló

Játékvezetők: Kovács Gábor Péter – Skover Péter, Nagy Barnabás

Gyirmót FC Győr: Hársfalvi A. – Kiss B., Wágenhoffer, Széles I, Kirják H. – Radics M., Kovács D., Somogyi-Bakos B. – Van Kessel G., Bagó B., Mayer Á. | Vezetőedző: Polyák Gábor
BVSC Zugló:Kovács B.- Májer, Flőrich, Nagy J., Szalánszki, Kokenszky, Szilágyi M., Tamási, Tóth K., Takács Zs., Filipovic | Vezetőedző: Buzsáky Ákos
Percről percre

1. perc Kezdetét vette a mérkőzés

3. perc Kiss Barna szabálytalanságát követően a játékvezető a 11es pontra mutat.

4. perc. Szilágyi M. érvényesítette a büntetőt 0-1

13. perc Kiss B. beadását követően Kovács tört kapura, de lövését a kapus magabiztosan hárította.

14.perc Szalánszki G. megszerezte csapata második gólját. 0-2

33. perc Szalánszki jobboldali beadását Kokenszky fejelte a kapuba 0-3

42. perc Frőhlich 18méterről löt kapura, de Hársfalvi bravurral hárított.

45. perc Félidő 0-3

46. perc Kezdetét vette a második félidő

46. perc Cserélt a vendég csapat, Filipovic M. helyére Kelemen Patrik érkezett

59.perc Kokenszky lépett ki a jobb oldalon, majd jobbal, 12 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 0-4

66. perc Szalánszki jobb oldali pontos beadása után a középen érkező Kokenszky 6 méterről a kapuba lőtt. 0-5

66. perc Vendég csere, Szalánszki és Kokenszky helyén Erdélyi és Batizi-Pócsi.

67. perc Cseréltük, Kiss B. és Somogyi-Bakos helyett Dán és Nagy K. folytatja.

71. perc Jobb oldali akció után egy kapu előtti kavarodásból Géringer közelről kotorta a labdát a kapu közepébe. 0-6

73. perc Cseréltünk, Mayer Á. és Bagó helyén Mayer M. és Jakab.

87. perc Ismét csere nálunk, Kovács D. helyett Béli folytatja.

90.p. Vége a mérkőzésnek, magabiztos győzelemet arattaka a vendégek.

Polyák Gábor: Borzasztó védelmi hibákat követtünk el az első játékrészben a kapott góljainknál. Szünet után kinyíltunk a szépítés érdekében, de ezt kegyetlenül megbüntette a vendég csapat.

Buzsáky Ákos: Fontos volt, hogy a múltheti vereségünk után a csapat jól reagáljon. A mutatott játék és az eredmény is ezt bizonyítja.