Játékvezető: Dombi Olivér (Turi Miklós, Makkos Rozália )

GYIRMÓT FC GYŐR: Iváncsics – Kovács O., Reizer D., Széles A., Babayigit – Béli(Mayer M. 62) – Mayer Á.(Hécz 69.), Nagy P.(Gál M. 69), Bagó, Somogyi-Bakos – Fekete T.(Orbán 62)

Vezetőedző: Polyák Gábor

FSC HEGYKŐ: Zsirai M. – Kóczán M.(Ambrus Á. sz.), Kóczán B., Holzmann, Nyerges – Kertész – Ambrus A. (Hipságh 57), Ratatics, Reseterics, Stekovics (Kovács G. 57.)– Varga D.(Szalay 61)

Vezetőedző: Finta Zoltán

Gólszerző: Fekete T. (1-0) a 10., Nagy P. (11-esből, 2-0) a 40., Bagó B. (3-0) az 55., Bagó B. (4-0), Mayer M. (5-0)a 91. percben

10. perc: Somogyi-Bakos Bence remekül tört előre a bal oldalon, keresztlabdája után Mayer Ádám adott középre a jobb oldalról, Nagy Patrik lövése lepattant a védőkről, így a labda Fekete Tamás elé került, ő pedig 7 méterről a kapu közepébe lőtt (1-0)

40. perc: A középen kapura törő Mayer Ádámot rántotta le Kóczán Bertalan a kapu előterében, amiért a játékvezető büntetőt ítélt, amiből Nagy Patrik jobbal a kapu jobb oldalába lőtt (2-0).

55. perc: Bagó Bálint remekül tört előre a bal oldalon, egy csellel tisztára játszotta magát, majd a 16-os oldalvonalától, a kaputól 18 méterről jobbal a kapu bal oldallába lőtt (3-0).

84. perc: Mayer Máté bal oldali beadása után Gál Máté engedte tovább a labdát Bagó Bálint elé, aki 11 méterről jobbal a kappu jobb oldalába lőtt (4-0).

91. perc: Bagó jobbról lőtt középre, ami egy vendég védő vállán megpattanva vágódott a hosszú alsó sarokba. (5-0).

A Duna Takarék Megyei I. osztály 22. fordulójában a Hegykő gárdáját fogadtuk a Gyirmóti Sportcentrumban, de udvariatlan vendéglátóként az első percektől csapatunk ragadta magához a játék irányítását. E törekvés korán eredményre is vezetett, hiszen tíz perc elteltével Fekete Tamás közeli találatával sikerült megszerezni a vezetést. A játékrész hátralévő idejében kissé visszavett a tempóból együttesünk, a játékba is több hiba csúszott. A szünet előtti percekben Mayer Ádám remek villanása után megítélt büntetőből Nagy Patrik növelte előnyünket. Fordulás után sem változott a játék képe, csapatunk több kisebb helyzetet is kidolgozott, de ezek kimaradtak. Szűk egyórai játék elteltével Bagó Bálint egyéni akciója után kitűnő lövéssel vette be a vendégek kapuját, majd a találkozó záró pillanataiban egy remek összjáték befejezéseként ugyanő volt eredményes közelről, a hosszabbításban Mayer Máté tette fel az I-re a pontot mintaszerű fejes góljával. A találkozó összképe alapján ilyen arányban is megérdemelt győzelmet aratott együttesünk.

Polyák Gábor:  Helyzeteink alapján több gólt is szerezhettünk volna, de így is magabiztos győzelmet arattunk.

Finta Zoltán: Sok volt számunkra két nap alatt a két mérkőzés, kevésnek bizonyult a regenerációs idő. Kihagyott a koncentráció, sokszor „úton voltunk”, amit ellenfelünk könyörtelenül kihasznált.