Játékvezető: Péter Gábor (Strobl Péter, Pörge Gergő)

Gyirmót: Kalmár T. – Kiss B. (Kovács O.), Reizer D., Széles A., Babayigit – Béli, Nagy K. – Somogyi-Bakos (Kovács B.), Bagó (Hécz), Orbán (Gál.) Mayer Á. (Fekete T.)

Vezetőedző: Polyák Gábor

Gönyű: Szatmári Z. – Takács N., Nagy M., Kovács-Gadanecz, Puter G., Tarcsa – Varga Cs. (Kovács Á.), Tóth R., Puter M. – Fekete Sz. (Böcz), Sovány (Sárközi)

Vezetőedző: Kertész Balázs

Gólszerző: Orbán Balázs (1-0) a 44., Sárközi (1-1) az 52., Fekete Tamás (2-1) a 73. percben

44. perc: Bagó Bálint bal oldali szabadrúgása után a kapu előtti kavarodásban Orbán Balázs a jobb oldali kapufa segítségével a kapu jobb oldalába helyezett (1-0).

52. perc: Széles András rövid hazaadását csípte el Sárközi Attila, majd 13 méterről ballal a kimozduló Kalmár Tamás mellett a kapu bal oldalába helyezett (1-1).

73. perc: Kovács Bálint jobb oldali lövése után a hosszúsaroknál érkező Fekete Tamás 4 méterről a kapu jobb oldalába helyezett (2-1).

A találkozó első helyzete csapatunk előtt adódott, de Nagy Kristóf 14 méterről leadott lövése után a labda a védőkről pattant szögletre, majd később Orbán Balázs 18 méterről küldött próbálkozása után Szatmári Zoltán mutatott be bravúros védést. A félidő utolsó percében előnybe került csapatunk, amikor Orbán Balázs közelről volt eredményes. Mezőnyben az történt a pályán, amit játékosaink elterveztek, de a támadásokba rendre hiba csúszott. Fordulás után azonnal visszajött a meccsbe a Gőnyű, amikor Sárközi Attila szemfülességével használta ki védőnk nagy hibáját. Az egyenlítés utáni időszakban kissé bátrabban játszottak vendégeink, de egyórai játék után Varga Csaba közeli lövésénél Kalmár Tamás mutatott be óriási védést, ami csapatunkat is felébresztette. Ezt követően sorra alakultak ki a hazai helyzetek, amiből az utolsó negyedóra előtt Fekete Tamás volt eredményes, s amivel sikerült itthon tartani a bajnoki pontokat. Értékes győzelem volt, hiszen a tavaszi rajton a Pannonhalma ellen elért gólnélküli döntetlen után a Nyúl egy, a DAC kettő góllal győzött le minket, így lélektanilag is fontos eredményt értünk el.

Polyák Gábor: Ma nem játszottunk jól, végre rúgtunk kettő gólt, amivel sikerült megnyernünk a találkozót.

Kertész Balázs: Gyenge színvonalú mérkőzésen kettő véleményes szituáció után kaptunk kettő elkerülhető gólt, ami döntőnek bizonyult. Egy–egynél meccslabdánk volt, élni kellett volna vele.