Gönyû SE: Tóth Martin – Nagy Márton Gábor, Kovács Milán, Farkas Balázs, Sovány Kristóf (Tóth Roland 49.), Végh Pál Dominik, Póczik Richárd, Böcz Antal, Kiss Zoltán (Takács Norbert 73.), Püspök Péter, Sárközi Attila (Tarcsa Péter 76.)
Cserék: Szigony László, Takács Norbert, Tóth Roland, Tarcsa Péter
Vezetõedzõ: Horváth Péter

Gyirmót FC Gyõr II: Pálfi Donát – Horváth Roland (Tóth Erik 63.), Orbán István, Horváth Csanád Benedek, Szegi Vince –  Kovács Ákos, Csongrádi Márk (Szabó Ábel 82.), Németh Gergõ,  Szalánszki Gergõ – Horváth Dávid (Gelencsér Márton 72.), Éri Dominik
Cserék: Vass Gábor, Gelencsér Márton, Szabó Ábel, Tóth Erik
Vezetõedzõ: Tóth Norbert

Egy jó iramú elsõ félidõt láthattak a kilátogató nézõk. A Gyirmót irányítja a mérkõzést, több komolyabb lehetõsége is volt, keresztléc kétszer is kisegítette Tóth Martint, de csak Orbán István szép lövésé talált utat a kapuba a 10. percben.
Gönyû kontrákkal próbálkozik, de a lehetõségei elhalnak a tizenhatos elõterében. Második játékrészben sem változott a meccs képe. A meccs elsõ felében Tóth Martin bravúrja után Szalánszki lõtte be a mérkõzés második és egyben utolsó gólját az 57. percben. A Gyirmót megérdemelten gyõzött a szervezetten futballozó Gönyû ellen.
12. perc A középen felzárkózó Orbán István jobba 24 méterrõl középrõl a jobb alsó sarokba lõtt 1-0
30. perc Szalánszki lõtt a bal oldalról ballal 6 méterrõl a jobb alsó sarokra tartó labdát Tóth Martin bravúrral tolta szögletre.
37. perc Csongrádi Márk lõtt jobbal 10 méterrõl a jobb összekötõ helyérõl, a labda a lécrõl pattant vissza a mezõnybe.
40. perc Farkas Balázs került helyzetbe a jobb oldalon, de 8 méteres lapos lövését a kimozduló Pálfi Donát nagy bravúrral védte.
54. perc Szegi jobb oldali beadása után Horváth Dávid fejelt 8 méterre a rövid saroknál, a bal felsõ sarokra tartó labdát Tóth Martin Bravúrral tolta szögletre.
57. perc Éri Dominik tört kapura szép cselekkel jobb oldalról, 12 méterrõl leadott jobb lábas lövését Tóth ismét védte, de a labda a bal oldalon felfutó Szalánszki elé került, õ pedig 6 méterrõl jobbal a kapu jobb oldalába helyezett.