Játékvezető: Fuhrmann József (Csávás Balázs, Vörös Mihály)

GYIRMÓT: Iváncsics – Kiss B. (Kovács O. sz.), Reizer D., Széles A., Babayigit – Béli – Bagó, Szatmári (Mayer M. sz.), Somogyi-Bakos (Lampert 66) – Fekete T.(Kovács B. 84), Mayer Á.(Hécz 66)

Vezetőedző: Polyák Gábor

JÁNOSSOMORJA: Tüske – Kantó, Tóth Kristóf II., Gaál Z., Kecskeméti – Schwartz (Varga B. 53), Mikhely – Madics, Soós M., Kerékgyártó – Tóth Kristóf I.

Vezetőedző: Finta Zoltán

Gólszerző: Szatmári I. (1-0) a 12., Szatmári I. (11-esből 2-0) a 52., Szatmári I. (3-0) a 41., Kerékgyártó Á. (3-1) a 49., Fekete T. (4-1) az 50., Kerékgyártó Á. (4-2) a 63., Maidics (11-esből 4-3) a 66., Kerékgyártó Á. (4-4), Lampert (5-4) a 91., Tóth Kristóf II. (öngól 6-4) a 93. percben

12. perc: A kapujából kimozduló Tüske buktatta a labdát mellette elhúzó Fekete Tamást, amiért a játékvezető büntetőt ítélt, s amiből Szatmári István ballal a bal alsó sarokba lőtt (1-0).

32. perc: Szatmári szerzett labdát a bal összekötő helyénél, majd Somogyi-Bakossal történt összjátéka után ! méterről ballal a kapu közepébe helyezett (2-0).

41. perc: Somogyi-Bakos löbbölte át a vendégvédőket, a jobb oldalon érkező Szatmári pedig 8 méterről kapásból ballal lőtt, a labda a bal oldali kapufáról pattant a hálóba (3-0).

48. perc: Kerékgyártó Ádám buktatásáért megítélt 21 méteres szabadrúgásból a sértett ballal nagyerővel a kapu bal oldalába lőtt (3-1).

50. perc: Fekete Tamás bal oldali beadásnak szánt labdája a kimozduló Tüske fölött a kapu közepébe hullott (4-1).

63. perc: Kerékgyártó Ádám szabadrúgásból a bal összekötő helyétől 22 méterről ballal a jobb felső sarokba lőtt (4-2).

66. perc: Maidics Balázs buktatásáért megítélt büntetőből a sértett jobbal a bal alsó sarokba lőtt (4-3).

86. perc: Maidics bal oldali beadása után Kerékgyártó 12 méterről a jobb alsó sarokba lőtt (4-4)

91. perc: Lampert Krisztián szerzett labdát, majd a jobb összekötő helyétől 24 méterről ballal a bal alsó sarokba lőtt (5-4).

93. perc: Hécz Atmand jobb oldali beadása után a menteni szándékozó Tóth Kristóf II lábáról saját kapujának bal oldalába pattant a labda 6-4.

A Duna Takarék Megyei I. osztály 25. fordulójában a forduló előtt előttünk, a 10. helyen álló Jánossomorja SE gárdáját fogadtuk a Gyirmóti Sportcentrumban, de udvariatlan vendéglátóként szűk negyedóra elteltével Szatmári István révén megszereztük a vezetést, mi több, sokáig sérült játékosunk remek játéka mellett egy félidő alatt háromszor vette be ellenfelünk kapuját. Szünet után továbbra is gól gazdag játékot láthattunk, de ekkor már a vendégek is több veszélyt jelentettek kapunkra, Kerékgyártó Ádám szintén háromszor volt eredményes. Helyzetekben és gólokban bővelkedő mérkőzésen eredményesebb csapatunk megérdemelten szerezte meg a fontos bajnoki pontokat.

Polyák Gábor:  Egy már megnyert mérkőzést tettünk szorossá gyermeteg hibáinkkal amiket a vendéggólok előtt elkövettünk, de helyzeteink alapján így is megérdemelten nyertünk.

Samu Zoltán: Játékosaink ismét kitették szívüket –lelküket a pályára. Az elmúlt időszak terhelése alatt csoda, hogy ilyen mérkőzést tudunk játszani.