Játékvezetők:  Erdélyi Balázs (Rigó Martin, Herke Zoltán)

GYIRMÓT FC GYŐR II.: – Hársfalvi – Orbán, Fekete, Horváth Dávid, Gelencsér György, Somogyi-Bakos, Horváth Roland, Póczik, Bányai, Kovács Ákos

Cserék: Kalmár – Turi, Gelencsér, Kiss, Béli

KAPUVÁR SE: – Vass – Horváth Patrik, Matetits, Győrvári, Árki, Fekete, Müller, Gál, Debreczeni, Bata, Tar

Cserék: Kovács Gergő – Böcskör, Simon, Csigó, Horváth Kevin

Góllövők:  Fekete, Matetits, Fekete, Éri, Matetits

Sárga lapok: Kovács Ákos, Gál, Horváth Patrik,

Piros lapok:

91.p. A mérkőzés vége, köszönjük a figyelmet, köszönjük a szurkolást.

91.p. Orbán bal oldali szabadrúgása pattant be az egyik vendég védő lábáról a kapuba 3-4

77.p. Horváth Kevin jobb oldali szögletét fejelte Matetits a bal alsó sarokba 2-4

59.p. Éri tekert egy jól kivitelezett lövőcsel után ballal, 20 méterről a jobb felső sarokba 2-3

52.p. Horváth Patrik kapott sárga lapot Kovács Ákos megrúgásáért

46.p. A második félidő kezdete

45.p. Az első félidő vége

45.p. Éri kapott remek labdát középen, majd 11 méterről, ballal a kapu jobb alsó sarkába gurított 1-3

39.p. Matetits jobb oldali beadását rúgta a hosszú oldalon jól érkező Fekete, a kapu jobb oldalába 0-3

31.p. Gál kapott sárga lapot Éri lerántásáért

24.p. Árki adott remek labdát a védők között kilépő Matetitsnek, aki a kimozduló Hársfalvi mellett a kapu közepébe emelt 0-2

17.p. Kovács buktatta Matetitset a tizenhatoson belül amiért tizenegyest ítélt a játékvezető. A büntetőt Fekete higgadtan értékesítette, az ellenkező irányba mozduló Hársfalvi mellett a kapu bal oldalába rúgta a labdát 0-1

0.p. Enyhén szeles, kicsit borongós időben kezdetét vette a mérkőzés első félideje

Tóth Norbert: Megtettünk mindent a győzelemért, de az egyéni hibák eldöntötték a mérkőzést.

Balogh Zoltán: A magabiztos első félidő után sikerült izgalmassá tennünk a mérkőzést.