2022.10.12 15:00 | Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion | Gyirmót FC Győr II – Kelen SC 3-3 (1-0) | NB III. Nyugati csoport | 11.forduló

Játékvezetők: Juhász Dávid – Molnár István, Tóth Csaba János

Gyirmót FC Győr II: Ivancsics – Major (Görcs sz.), Lányi B., Csörgő (Wágenhoffer sz.), Bababyigit – Lázár – Erdei (Domján 81′), Nagy K (Tarsoly 70′), Bagó, Ominger (Rátonyi 58′) – Mayer | Ördög József

Kelen SC : Köcse – Babinszky (Wild 69′), Szalai, Kertai, Rétyi, Kádár (Rónaszéki sz.) – Angyal-Tóth (Juhász 77′), Pintér (Simon 69′), Kulánda (Németh sz.)- Oláh., Borbély | Bordán Csaba

Gólszerző: Mayer Ádám (29′ 79′), Ominger Bence (51′) illetve, Borbély Bence (85′), Kertai Dániel (93′)

Sárga lap: Erdei Milán (31′), Babayigit Milán (49′), Mayer  Ádám (91′), Domján Donát (92′) illetve, Szalai András (50′), Kertai Dániel (74′)

Tudósítás

1.p. Elkezdődött a mérkőzés.

5.p. Oláh végez el szabadrúgást 25m-ről, a labda a felső kapufáról pattant vissza a mezőnybe.

11.p. Bagó jobb oldali szöglete után Lányi B. fejelt a kapu fölé.

17.p. Bagó jobb oldali szögletét követően Mayer került helyzetbe, aki jobbal 4m-ről lőtt kapura, de a labda a felső kapufáról pattant vissza a mezőnybe.

29.p. Pintér rántotta le Mayert, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. Mayer értékesítette a megítélt büntetőt. 1-0

31.p. Erdei kapott sárga lapot.

Félidő 1-0

46.p. Szünetben kettős csere csapatunknál Csörgő és Major helyett Wágenhoffer és Görcs folytatják.

46.p. Kettős csere a vendég csapatnál Kádár és Kulánda helyére Németh és Rónaszéki érkeztek.

46.p. Elkezdődött a második félidő.

49.p. Babayigit kapott sárga lapos figyelmeztetést.

50.p. Ominger lerántásáért Szalai kapott sárga lapot.

51.p. Nagy K. bal oldali szabadrúgását követően Köcse hárított, de a kipattanóra Ominger érkezett, aki kapásból a kapu jobb alsó sarkába lőtt.  2-0

58.p. Ominger helyére Rátonyi érkezett.

60.p. Lányi B. volt szabálytalan a 16oson belül, amiért a Játékvezető büntetőt ítélt. Oláh végezte el a megítélt büntetőt, de a labda a kapu fölött hagyta el a játékteret.

69.p. Kettős csere a vendég csapatnál Babinszky és Pintér helyett Wild és Simon folytatják.

70.p. Nagy K. helyett Tarsoly érkezett.

74.p. Kertai kapott sárga lapot.

77.p. Angyal-Tóth helyére Juhász érkezett.

79.p. Mayer tört előre és cselezte a vendég védőket, majd jobbal 13m-ről a bal alsó sarokba lőtt. 3-0

81.p. Erdei helyett Domján érkezett.

85.p. Ivancsics volt szabálytalan, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. Borbély értékesítette a megítélt büntetőt. 3-1

89.p. Egyéni hibánkat használta ki az ellenfél és Oláh lőtt a kapu bal alsó sarkába. 3-2

90.p. +4 perc a hosszabbítás.

91.p. Mayer kapott sárga lapot.

92.p. Domján kapott sárga lapot.

93.p. Németh ívelt a kapu elé jobbról, a hosszúsaroknál érkező Kertai fejelt a kapu bal oldalába. 3-3

Vége 3-3

A vendégek veszélyeztettek először Oláh László révén szabadrúgásból, majd válaszként Nagy Kristóf közeli lövéssel, de a léc mindkét esetben a csapatok segítségére volt. Fél órai játék elteltével Mayer Ádám harcolt ki, majd értékesített egy büntetőt, amivel előnyhöz juttatta csapatát. Szünet után is a hazaiak irányították a játékot, több helyzetet is kidolgoztak, amelynek egyikéből Ominger Bence átlövése révén növelni tudták vezetésüket. Egy óra elteltével felzárkózhatott volna a vendég Kelen, de az adódó büntetővel nem tudtak élni. A találkozó záró szakaszában Mayer Ádám szépségdíjas egyéni alakítása után talált a kapuba. Ezt követően azonban a vendégek percei következtek, akik nyolc perc alatt ledolgozták a hátrányukat, így a kék-sárgák egy már megnyert meccset engedtek ki a kezükből.

Ördög József: Nyolcvan percig tökéletesen és eredményesen futballoztunk, utána azonban teljesen összeomlott a játékunk. Ez a döntetlen egy vereséggel felérő eredmény számunkra.

Bordán Csaba: Minden dicséret megilleti csapatunkat, hiszen három gólos hátrányból felállva egyenlítettünk, amivel ismét értékes pontot szereztünk.