GYIRMÓT FC GYÕR II – LÉBÉNY SE 3-1 (2-1)
Duna Takarék Megyei I. osztály, 9. forduló
Gyõr-Gyirmót, Alcufer Stadion, 150 nézõ
Vezette: Fuhrmann József (Gõgös Balázs, Pörgei Gergõ)
GYIRMÓT FC GYÕR II: Pálfi – Szegi, Kovács Á., Orbán, Horváth II R. – Szalánszki, Csongrádi, Gelencsér Gy. (Felde, a 77. percben), Németh G., Horváth D. (Buruzs B., a 68. percben) – Éri (Szabó Á., a 78. percben).
VEZETÕEDZÕ: Tóth Norbert
LÉBÉNY SE: Molnár M. – Oláh, Élõ, Karcagi, Széles – Domoszlai – Szalka (Limp, a szünetben), Csepi (Varga R., a 77. percben), Horváth M., Károlyi (Szabó Zs., a 67. percben) – Skoda

VEZETÕEDZÕ: Tiba Zoltán
GÓLSZERZÕK: 43.p. Szalánszki, 44.p. Szegi, 67.p. Gelencsér Gy. ill. 1.p. Skoda
1.p. Egy gyors támadást vezetett a Lébény, melynek végén a középre tett labdát Skoda rúgta kapunkba 9 méterrõl a kifutó Pálfi mellett. 0-1
43.p. Egy remek támadás végén Németh jobb oldali beadását a középen érkezõ Szalánszki lõtte 8 méterrõl kapura, ezt még Molnár hárítani tudta, de a labda pont Szalánszki elé kerül ismét, aki fejjel a kapus fölött a felsõ léc alá fejelt. 1-1
44.p. Éri jobbról középre tett labdáját Szegi lõtte 5 méterrõl a jobb alsó sarokba. 2-1
67.p. Jobb oldali beadás utána középen érkezõ Gelencsér lõtt a kapuba. 3-1
A mérkõzést rémálomba illõen kezdõ csapatunk kedvét a gyorsan bekapott gól nem szegte, és az elsõ játékrész folyamán, az idõ múlásával egyenesen arányosan nõtt mezõnyfölényünk, ami a játékrész végére érett góllá, amikor egymás után rövid idõn belül kétszer sikerült bevenni a Lébény kapuját.
A második játékrészben is maradt a hazai fölény, a vendégek csak néhány, veszélytelen kísérlettel próbálkoztak, csapatunk viszont tovább tudta növelni elõnyét, így a játék összképét tekintve teljesen megérdemelten tartotta itthon a 3 bajnoki pontot.