2021.07.08 10:00 | Gyirmót, Alcufer Stadion | Felkészülési mérkőzés

Játékvezetők: Baán Attila – Gőgös Balázs, Cseresznyák Csaba

Gyirmót FC Győr II: Ivancsics – Ominger D, Somogyi-Bakos B.,Széles A., Béli R., Bagó B.,Kiss B., Babayigit M., Wágenhoffer M.,Éri D., Mayer Á

Nyúl SC: Varga- Herczeg, Németh, Wágenhoffer G, Nagy L., Varga P., Varga,Varga, Sáhó, Póczik, Cserháti

Mérkőzés elején a csapatunk hamar vezetést szerzett Bagó B. góljával, ezzel megragadva a mérkőzés irányítását is. A gólt követően magabiztos játékot láthattunk, sorra alakítottunk ki helyzeteket de sajnos a gólra várni kellett a harmincadik percig , amikor Bagó B. a védők mögé cselezte magát , majd a kapuba rúgta a labdát. A gólgyártás nem állt meg mivel a 41. percben Éri D.fejjel az eredményt 3-0- ra növelte.

A magabiztos játékot folytattunk a második félidőben is. Az ellenfél térfelén zajlott a játék. Nagy nyomást nem bírta a Nyúl SC mivel az 56. percben Mayer Ádám egy higgadt befejezéssel a kapust kicselezve megszerezve csapatunk negyedik gólját. A mérkőzés hátralévő idejében több kapura lövéssel is próbálkozott csapatunk, de sajnos ezek elkerülték a vendég kaput vagy a kapus Varga P. hárítani tudott. A nyolcvannegyedik percben Mayer Máté alakította ki a végeredményt egy hasonló góllal, mint amit Mayer Ádámtól láthattunk, játékosunk hidegvérrel húzta el a labdát a vendég kapus mellett, majd gurította az üres kapuba. 5-0