Játékvezető: Péter Gábor ( Horváth Richárd, Vörös Mihály )

GYIRMÓT FC GYŐR II: Iváncsics – Kiss B.(Orbán 63), Reizer D., Széles A., Babayigit (Lampert 79)– Béli – Bagó (Kovács B. 79), Nagy K., Somogyi-Bakos  (Hécz 73)- Mayer Á., Mayer M.(Fekete T. 79)

Vezetőedző: Polyák Gábor

SFAC 1900: Kolozsvári – Récsei (Péter D. 73), Németh V., Gillich, Majoros B. – Barkovics (Kovács B. 79), Németh P.(Horváth Patrik 73) – Varga Sz., Horváth Péter., Kulcsár Á.(Horváth Á. 79) – Erdősi

Vezetőedző: Katona Sándor

Gólszerző: Mayer Á. (1-0) a 6., Kulcsár Á. (1-1) a 24., Mayer M. (2-1) a 62., Hécz (3-1) a 82. percben.

Kiállítva: Kulcsár Ábel (a játékvezető megsértéséért) a 85. percben

6. perc: Mayer Ádám fordult le védőjéről a jobb összekötő helyénél, majd 15 méterről jobbal laposan lőtt, a labda Kolozsvári kezéről pattant a jobb alsó sarokba 1-0.

24. perc: Barkovics Károly és Kulcsár Ábel remek bal oldali összjátéka után utóbbi a bal összekötő helyétől 18 méterről jobbal a kapu ball oldalába lőtt 1-1.

62. perc: Mayer Ádám kitűnően kényszerítőzött éktársával Mayer Mátéval, aki 8 méterről ballal a kimozduló Kolozsvári mellett lőtt a kapu jobb oldalába 2-1.

82. perc: Iváncsics tért ölelő labdával indította Fekete Tamást, aki elhúzta a labdát Kolozsvári mellett, majd önzetlenül játszott a jobbról érkező Hécz Armand elé, aki 6 méterről az üres kapuba helyezett 3-1.

A Győr-Moson-Sopron megyei I. osztály 29. fordulójában a Soproni FAC 1900 SE csapatát láttuk vendégül a Gyirmóti Sportcentrumban és udvariatlan vendéglátóként már a találkozó elejétől irányította csapatunk a játékot, sőt villámrajtot véve az első percekben Mayer Ádám remek egyéni villanásának köszönhetően a vezetést is megszereztük. Néhány perc múlva Mayer Máté kitűnő szabadrúgása után növelhette volna csapatunk előnyét, de a léc a vendégek segítségére volt. A játékrész derekán aztán kissé váratlanul egyenlített a vendéggárda, amikor egy remek összjáték után Kulcsár Ábel lőtt mesterien a kapunk bal oldalába.

A második játékrész első helyzete ismét a vendégek kapuja előtt alakult ki, de Mayer Máté nyesett labdája cm-ekkel elkerülte a jobb alsó sarkot. Néhány perc elteltével Béli Renátó kitűnő bal oldali beadása után megint Mayer Máté veszélyeztetett, de 7 méteres fejese után a labda ismét a lécről hagyta el a játékteret. Egyórai játék elteltével a két Mayer, Ádám és Máté összjátéka után utóbbi remek mozdulattal vette be a soproniak kapuját, ismét előnyhöz juttatva csapatunkat. A második játékrész derekán Mayer Ádám növelhette volna az előnyt, de mindkét próbálkozásánál Kolozsvári Márkó bravúrosan hárított. Az utolsó percekben bebiztosította győzelmét csapatunk, amikor Iváncsics Péter remek indítása után Fekete Tamás önzetlenül átadta a gólszerzés lehetőségét Hécz Armandnak, aki élt a lehetőséggel, így csapatunk gólokban is megmutatkozó magabiztos győzelmet aratott megyebeli riválisával szemben.

Polyák Gábor: Végig kézben tartottuk a mérkőzést és most második félidei vezetésünk után le is tudtuk azt zárni. Csapatunk átlagéletkora ismét 18 év körül volt.

Katona Sándor: Célunkat elértük, hiszen játszottunk egy jó mérkőzést az immár élvonalbeli Gyirmót második csaparával.