GYIRMÓT FC GYÕR: 42.p. Kelemen P. (1-0) 73.p. Tóth N. (2-0)

LOMBARD PÁPA TERMÁL FC: 81.P. Eszlátyi I. (2-1), 85.p. Kenesei K. (2-2)

GYIRMÓT FC GYÕR: 62.p. Laki B. – Cseri T., 71.p. Kelemen P. – Egerszegi T., 84.p. Sós M. – Fejes J.

LOMBARD PÁPA TERMÁL FC: 46.p. J. C. A. Quintero – N. Maksimovic, 46.p. P. Struhar – Nagy T., 46.p. Y. Sekour – Tajthy T.

LOMBARD PÁPA TERMÁL FC: 34.p. P. Struhar, 38.p. Németh M., 73.p. J. Mecinovic

PIROS LAPOK:

LOMBARD PÁPA TERMÁL FC: nem volt

TUDÓSTÁS:

1.p. Elkezdõdött a mérkõzés. Mi tiszta kékben játszunk, a Lombard Pápa a tiszta fehér szerelését vette fel ma.

9.p. Farkas jobb oldali szögletébe Tóth csúsztatott bele, a 16-oson belül, de egy pápai védõ fel tudott szabadítani.

10.p. Madarász indította jó ütemben a két védõ közül gyönyörûen kitörõ Lakit, de egy pápainak végül sikerült felszabadítania.

12.p. Madarász adott jobbra Sósnak, aki elõször egy-két igazítás után lõtt, de a labda visszapattant hozzá, amit rendkívül önzetlenül leadott Kelemennek aki lõtt, de labdája centikkel a jobb alsó kapufa mellett elhagyta a játékteret.

21.p. Orosz jobbról adott középre Keneseinek, aki rosszul találta el, a kaputól 17 méterre a labdát, így Holczer könnyedén hárítani tudott.

22.p. Eszlátyi balról, az alapvonal közelébõl, a kaputól 22 méterrõl akart középre adni, de Kelemen önkiáldozóan beleugrott a labdába, így nem alakulhatott ki veszély kapunk elõtt.

23.p. Orosz szlalomozott jobb oldalon a labdával, majd 19 méterrõl lõtt, de Széles gondolkodás nélkül beleugrott a labdába, így hatástalanítva a lövést.

24.p. Kenesei jobbról, 21 méterrõl végzett el egy szabadrúgást, amibe Rodenbücher ért bele a jobb alsó saroknál, de a játékszer keresztbe gurult kapunk elõtt.

31.p. Kenesei 18 méteres szabadrúgása szállt el kevéssel kapunk fölött.

34.p. Tóth kapott hátulról jó labdát, majd csatárunk kitört védõink közül, akit Struhar lerántott. A pápai játékos sárga lapot kapott. A megítélt szabadrúgás 22 méterrõl Erõs végezte el. Az erõs labda centikkel ment el a pápai kapu fölött.

36.p. Kenesei jobb oldali, 18 méteres szabadrúgása ment centikkel a bal kapufa mellé.

37.p. Eszlátyi balról adott középre. A beadást Holczer egy kézzel húzta le.

38.p. Maksimovic távolról tüzelt kapunk jobb oldala mellé.

39.p. Németh M. is sárga lapot kapott a Lombard Pápából.

40.p. Tóth kapott indítást hátulról, majd védõi közül kitörve lódult meg a labdával a vendég kapu felé, de egy védõ utolérte, és kibillentette egyensúlyából, így nem tudott Tóth megfelelõen célozni.

42.p. Kelemen adott középrõl szélre Kovácsnak, aki egyet igazított a labdán, majd középre tett, ahol Tóth okosan átlépte a labdát, ezzel a Lombard Pápa védõit megzavarta, így a jól érkezõ Kelemen lõtt a pápai kapuba! Egy szép támadás végén szereztük meg a vezetést! 1-0!

45.p. Vége a félidõnek.

FÉLIDÕ: 1-0

46.p. Elkezdõdött a második félidõ. A szünetben hármat cserélt a Lombard Pápa Termál FC. Beállt Quintero, Tajthy és Nagy, lejött Maksimovic, Sekur és Struhar.

56.p. Orosz ment el a bal szélen, majd középre adott, ahol Farkas határozottan felszabadított.

58.p. A bal szélen Orosz passzolt Keneseinek, kinek lövését magabiztosan hárította Holczer.

59.p. Orosz csapott le egy labdára, amit 17 méterrõl lõtt az oldalhálóba.

61.p. Tóth 20 méteres lövését védi Szûcs.

62.p. Mi is cserélünk. Laki helyett Cseri a pályán.

66.p. Kenesei adott keresztbe, majd a jobbról érkezõ Quintero jócskán kapunk fölé lõtt 17 méterrõl.

69.p. Cseri balról adott középre, ahol Tóth sarkazta kapura a labdát, de Nagy még hárítani tudott.

71.p. Madarász szlalomozott a pálya közepén gyönyörûen a pápai játékosok között, majd szépen Tóth elé tálalt, de Nagy az utolsó pillanatban szögletre tudott tisztázni.

71.p. Sisa Tibor kihasználja második cserelehetõségét. Kelemen helyett Egerszegi a pályán.

73.p. Egy jobb oldali, 23 méteres szabadrúgást Erõs ívelt a hosszú oldalon helyezkedõ Tóth fejére, aki a kapu közepén, a keresztléc alá fejelt! 2-0!

81.p. Sós rossz felszabadítási kísérlete után Eszlátyi csapott le a labdánra és lõtt közelrõl a kapunkba. 2-1.

84.p. A mérkõzés utolsó cseréje következik. Sós helyett Fejes a pályán.

85.p. Kenesei lõtt 17 méterrõl. A lövés a bal kapufáról olyan szerencsétlenül pattant vissza Holczerre, hogy az kapusunkról kapunkba pattant. 2-2.

87.p. Kenesei lõtt, 20 méterrõl. A labdát Holczer bravúrral ütötte szögletre.

89.p. Tóth lõtt 15 méterrõl centikkel a kapu fölé.

90.p. 2 perc a hosszabbítás.

90+1.p. Kenesei lövése ment el a bal kapufa mellett.

90+2.p. Vége a mérkõzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 2-2 (1-0)

Az elsõ 15 perc alapján egy jó mérkõzést láthat a gyirmóti nézõközönség. Inkább nekünk vannak helyzeteink, de a befejezésekbe eddig hiba csúszott.

Ezt követõen az NBI-es alapjátékosokkal felálló Pápának is adódtak egyre több helyzetei, de elõttünk is adódtak gólszerzési lehetõségek.

Az elsõ félidõ hajrájában egy szép támadás után szereztünk vezetést, amire teljes mértékben rá is szolgáltunk. Egy jó mérkõzést láthattak a nézõk, hiszen mindkét oldalon adódtak lehetõségek, a pápaiak leginkább szabadrúgásokból veszélyeztettek, de ezek eddig nem nagyon találtak kaput, ha mégis, akkor pedig Holczer védett.

A második félidõ enyhe pápai fölénnyel kezdõdött, de nekünk is voltak lehetõségeink, szép támadásaink.

A folytatásban a Pápa nagy erõket mozgósított az egyenlítés érdekében, de egy jól végrehajtott szabadrúgás-variáció után mi szereztünk gólt, így már két gólos elõnyre tettünk szert.

Erre a Lombard még többet áldozott, minek eredményeként egyenlíteni tudtak.

Ez a döntetlen az NBI-es játékosokkal felálló Pápa ellen mindenképpen jónak számít.

Folytatás szombaton 17.00-órakor, amikor a Nyíregyháza Spartacust fogadjuk hazai pályán!