CSERÉK: RAZALI NORAZLAN, MARLIAS MOHD FARIZAL, JASULI MAHALLI, TAJUDIN AMIRIZDWAN TAJ, MOHD SALI MOHD SAFEE, MUSLIM MOHAMAD AZMI, ABD RAHMAN ROZAIMI, ZAMBRI MOHD KHYRIL, SUBRAMANIAM KUNANLAN, SHAARI MOHD SHAKIR, YONG KUONG YONG, ABU SAMAH SHAHURAIN, MUHAMMAD MOHD FAZIAL, BAKHTIAR BADDROL, WAN NOR WAN ZACK HAIKAL

VEZETÕEDZÕ: KRISHANASAMY DATUK RAJAGOBAL

Sárga lap: 65.p. Lázár Patrik; 74.p. Gévay Zsolt

Góllövõ: 1-0 30.p. Tóth Norbert; 2-0 92.p. Magasföldi József 11-esbõl.

6.p. Erõs jobb oldali szögletét Ferenczi csúsztatta mellé.

8.p. Tóth bal oldali beadását Ferenczi pörgette a kapus kezébe.

12.p. Cseri lõtt távolról fölé.

16.p. Horváth bal oldali beadását Cseri fejelte 6 méterrõl a bal kapufa mellé.

20.p. Cseri jobb oldali beadását Erõs lõtte a jobb kapufa mellé.

20.p. Nagyrészt a Maláj válogatott térfelén folyik a játék, többet birtokoljuk a labdát, de egyelõre néhány próbálkozáson kívül nagyobb helyzetünk nem volt.

24.p. Tóth vezette rá a labdát a védõkre majd 20 méterrõl lõtt, de lövését egy védõ szögletre mentette.

25.p. A jobb oldali szögletet Erõs végezte el, és a beadást Ferenczi fejelte a felsõ kapufára.

26.p. Itt az elsõ vendég lövés, Talaha bal oldali beadását Rahim lõtte fölé.

30.p. 1-0 Ferenczi ugratta ki Cserit a bal oldalon, aki az alapvonalról középre adott Tóthnak, aki a rövid saroknál a hosszú alsó sarokba pörgetett.

33.p. Horváth visszagurítását Tóth lõtte mellé.

44.p. Subramaniam bal oldali beadását Wan Nor lõtte kapura, de Holczer védett.

45.p. Vége az elsõ félidõnek.

A szünetben Bicskei Bertalannét köszöntötték a csapatok, aki személyesen látogatott el hozzánk.

46.p. Megkezdõdött a második félidõ.

46.p. A második félidõben az alábbi csapatunk játszik: Holczer, Csizmadia, Gévay, dr. Kardos, Varga, Regedei, Magasföldi, Lázár, Fitos, Laki, Oross.

53.p. Laki jobb oldali szögletét Gévay fejelte kapura 5 méterrõl, de a vendég kapus bravúrral védett.

59.p. Wan Nor ment el a jobb oldalon, beadását Gévay mentette a nagy helyzetben érkezõ csatárok elõtt.

65.p. Lázár Patrik kapott sárga lapot.

70.p. A második félidõben megváltozott a játék képe, most többet birtokolják a labdát a vendégek, de jól védekezünk, így helyzetekig nem jutnak el.

72.p. Csizmadia lõtt fölé 30 méterrõl szabadrúgásból.

74.p. Gévay kapott sárga lapot.

77.p. Regedei lõtt 30 méterrõl, középrõl, de a vendég kapus szépen védett.

79.p. Magasföldi lõtt centikkel a bal kapufa mellé 18 méterrõl szabadrúgásból.

86.p. Subramaniam lõtt a bal oldalról a 16-os sarkáról, Holczer szögletre mentett.

87.p. Shaari lõtt középrõl 8 méterrõl, de Holczer ismét védett.

91.p. Ahmad buktatta Regedeit, 11-es!

92.p. 2-0 A büntetõt Magasföldi a bal alsó sarokba vágta.

93.P. VÉGEREDMÉNY 2-0

IDÉNY ELEJI FORMA

Az idõjárás ezúttal kegyeibe fogadta a nézõket, hiszen kellemes nyári idõben fogadhattuk a Maláj válogatottat Gyirmóton.

A mérkõzésen látszott, hogy a csapatok az idény elején vannak, a játékba sok hiba csúszott, de a védekezést többnyire jól megoldották a csapatok.

Az elsõ félidõben többet birtokoltuk a labdát, és ekkor több helyzetünk is volt. A második félidõben jobban “pörgött” a vendég csapat, és ekkor már helyzetekig is eljutottak.

A mérkõzésen megemlékeztünk a tavaly elhunyt Bicskei Bertalanra, mellyel reményeink szerint hagyományt teremtettünk, és bízunk benne, hogy amennyiben jövõre is Ausztriában edzõtáborozik a Maláj válogatott, úgy ismét elfogadja meghívásunkat.