Csapatunk 8. bajnoki mérkőzését az OTP Bank Ligában az Újpest csapatával játszotta, ahol Varga Barnabás (2) és Szegi Vince(1) góljaival 3-1 arányban diadalmaskodtunk. A következő 9. fordulóra a válogatott szünet után, 2021.10.16.-án, szombaton kerül sor, amikor a Paksi FC együttesét fogadjuk hazai pályán az Alcufer Stadionban, délután 14:45 perckor.

Legutóbb tétmérkőzésen a 2016-2017-es OTP Bank Ligában játszottunk a zöld-fehér csapattal. Az élvonalban együttesünk eddig három alkalommal találkozott, ahol az első két bajnoki mérkőzésen gól nélküli döntetlen született, míg a harmadik mérkőzésen 3-0-s vereséget szenvedtünk.

Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a mérkőzés napján a pénztárak 12:45- kor nyitnak, hazai oldalon kettő pénztár, vendégoldalon pedig egy pénztár fog üzemelni. A felesleges sorban állás elkerülése végett javasoljuk, hogy elővételben, interneten vásárolják meg belépőjegyüket az alábbi linkre kattintva.

Az elővételben elektronikusan megváltott jegyeiket kérjük A/4 méretben kinyomtatva hozzák magukkal a mérkőzésre.

A jegyek a vendég szektorba érvényesek.

Amennyiben utazási nehézségekbe ütközik, úgy klubunk felajánlja, hogy a mérkőzés előtt és azt követően utazzon azzal a járattal, melyet térítésmentesen indítunk Győrből az Alcufer Stadionba, majd a mérkőzés után vissza.