SOPRONI VSE: 24.p. Rácz B. – Baracskai R., 68.p. Grabant B. – Károly B., 83.p. Tihanyi O. – Deme I.
GYIRMÓT FC GYÕR: 51.p. Vass P. (1-0), 90+3.p. Tóth N. (2-1)
SOPRONI VSE: 20.p. Grabant B., 35.p. Jancsó A., 53.p. Baracskai R., 86.p. Szabó L.
GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt
SOPRONI VSE: nem volt
A mérkõzés elõtt Zalán Barnabást köszöntötték Horvát Ernõ és Horváth Ferenc Urak, klubunk tulajdonosai.
1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.
4.p. Szabó L. jobb oldali 18 méteres szabadrúgása vágódott le a bal kapufáról, majd az ismétlés már kapu fölé szállt.
5.p. Beliczky bal oldali lekészítése után Paku nem találta el jól a labdát.
15.p. Simon Attila kapott jó labdát, majd ziccerbe cselezte magát, de lövését bravúrral tolta ki Heinrich.
16.p. Vass jobb oldali beadását Simon fejelte kapura, de Heinrich fogta a labdát.
20.p. Grabant B. kapott sárga lapot.
24.p. Kényszerû csere a vendégeknél, Rácz helyén Baracskai.
35.p. Jancsó kapott sárga lapot.
45.p. Zamostny kapott labdát a jobb szélen, de lövését védte Sebõk.
45.p. 1 perc a hosszabbítás.
FÉLIDÕ: 0-0
46.p. Megkezdõdött a második félidõ.
49.p. Kiss adott Beliczlkyhez, aki kapunak háttal a bal szélen érkezõ Paku elé készített, utóbbi 17 méteres lövése kapu fölé szállt.
51.p. Kiss lövése vágott le egy vendég védõrõl, la labda a jobb szélen érkezõ Vass elé került, aki jobbról, 9 méterrõl laposan a kapu közepébe lõtt! 1-0!
53.p. Baracskai kapott sárga lapot.
56.p. Egy vendég felszabadítási kísérletbe ugrott bele Völgyi, a labda Paku elé került, de õ balról a kapu fölé lõtt.
66.p. Cserélt Bene Ferenc vezetõedzõnk, Simon Attila helyén Tóth N.
68.p. Csere a vendégeknél is, Grabant helyén Károly.
73.p. Egy lecsorgó labdát vágott kapásból, 18 méterrõl a jobb kapufa érintésével a hálóba Baracskai. 1-1.
77.p. Madarász kapott sárga lapot.
77.p. Újabb csere nálunk, Beliczkyt Simon András váltotta.
79.p. Ismét cseréltünk, Madarászt Horváth váltotta.
82.p. Simon beívelt labdája után Lázár lekészítését Tóth tette kapura, de Heinrich bravúrral hárítani tudott.
83.p. Paku bal oldali szöglete után Tóth sarokkal emelt kicsivel a kapu fölé.
85.p. Csere vendég oldalon Tihanyi helyén Deme.
90.p. 4 perc a ráadás.
90+3.p. Sebõk elõre rúgott labdája ment el Sifter lába alatt, Tóth N. lecsapott a rá, és higgadtan az elvetõdõ kapus lába mellett a bal alsóba lõtt! 2-1!
90+4.p. Oláh Gábor játékvezetõ lefújta a mérkõzést.
VÉGEREDMÉNY: 2-1 (0-0)
A mérkõzés elsõ félideje nem hozott sok helyzetet, közönségszórakoztató játékot, ugyan mindkét csapat elõtt adódtak gólszerzési lehetõségek, de ezek kimaradtak. Viszonylag sok volt a pontatlanság, a védelmeké volt a fõszerep.
A második félidõ elején nagyobb nyomást helyezett a Sopronra csapatunk, több nagy helyzetet is sikerült kidolgoznunk, és próbálkozásainkat siker is koronázta Vass Patrik góljánál. A találat után komolyabb helyzet nélkül folyt a mérkõzés, majd a 73. percben Baracskai Roland jól találta el a labdát, és a ma is jó formában védõ, több vendég helyzetet meghiúsító, a mérkõzés hajrájában gólpasszt is adó Sebõk Zsolt sem tudott hárítani.
Majd – ahogy már volt róla szó – jött a 4 perces hosszabbítás, annak is harmadik perce, amikor Sebõk labdáját nem találta el Sifter, így az Tóth N. elé került, aki nem hibázott, így nagyon fontos három pontot szereztünk a megyei rangadón!
Folytatás jövõ héten szombaton 17 órakor Szolnokon.