GYIRMÓT FC GYÕR – SPARTAK MYJAVA 1-1 (1-1)

2016.01.29. Péntek, 11.00-óra, Lipót, Lipót SE Sporttelep

Felkészülési mérkõzés

JÁTÉKVEZETÕK: Szilasi Szabolcs – Takács Gábor, Mohos Milán

GYIRMÓT FC GYÕR: Rusák E., Nagy S. (Présinger Á. – 60.p.), Lázár P., Balog B. (Lengyel D. – 84.p.), Völgyi D. (Molnár M. – szünetben), Horváth A. (Szekeres A. – szünetben), Madarász M. (Takács T. – szünetben), Füleki N., Simon András (Bori G. – 60.p.), Simon Attila (Tóth L. – szünetben), Gyurján B. (Szûcs G. – szünetben).

Cserék: Dukát P., Présinger Á., Bori G., Szekeres A., Molnár M., Takács T., Tóth L., Szûcs G.

VEZETÕEDZÕ: Bene Ferenc

SPARTAK MYJAVA: Hruska M., Kona T., Pekar S., Cernacek M., Kolar L., Duga D., Bilovsky F., Daniel E., Banovic P., Mudry I., Sladek P.

Cserék: Kohicek L., Ostojic I., Pecha E., Flamik. S., Skutka D., Marcek T.

VEZETÕEDZÕ: Norbert Hrncar

GÓLSZERZÕK: 1-0 Simon Attila 6.p., 1-1 Patrik Banovic 20.p.

GÓLOK TÖRTÉNETE:

6.p. 1-0 Gyurján bal oldali beadására Simon Attila érkezett a hosszú oldalon, és 6 méterrõl a hálóba lõtt.

20.p. 1-1 Kolar bal oldali szögletét Banovic 8 méterrõl fejelte a hálóba.

Jól kezdtük a mérkõzést, többet támadtunk, és egyenrangú ellenfele voltunk a szlovákiai elsõ osztályú klubnak, melynek eredménye volt, hogy egy szép támadás végén megszereztük a vezetést.

Ezt követõen kiegyenlített lett a játék, egyenlített ellenfelünk, de ekkor jól védekeztünk.

A második félidõben erõsen fiatalítottunk, ezért a Myjava többet támadott, de igazi nagy helyzete nem volt, így igazságos döntetlen született.