GYIRMÓT FC GYÕR – SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA 2-1 (1-1)

JÁTÉKVEZETÕK: Oláh Gábor – Vígh-Tarsonyi Gergõ, Szalai Balázs – Berényi Tamás

GYIRMÓT FC GYÕR: Sebõk Zs. – Nagy S., Balogh B., Szekres A., Völgyi D. – Madarász M., Kiss M. – Bori G., Simon András., Vass P. – Simon Attila
VEZETÕEDZÕ: Bene Ferenc
SZEGED 2011-GA.: Szántai L. – S. Obot, Tóth G., A. I. Coroian, Germán T., Szabó P., Farkas M., Berde I., A. Ádám, Zabari D., Oláh G.
VEZETÕEDZÕ: Klausz László
GÓLSZERZÕK: 5.p. Simon András, 78.p. Balogh B. ill. 7.p. Berde I.
CSERÉK: 60.p. Vass P. helyett Máté J.;70.p. Simon András helyett Tóth N.; 80.p. Simon Attila helyett Horváth A. ill. 60.p. A I. Coroian helyett Király P. A.; 83.p. D. S. Obot helyett Hegedûs M., 85.p. Oláh G. helyett Andorka P.
SÁRGA LAPOK: 70.p. Simon András, 89.p. Völgyi D. ill. 39.p. Achim Á. S., 67.p. Germán T., 77.p. D. S. Obot
1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

5.p. Nagy jobb oldali beadására Simon András érkezett, aki elõször a felsõ lécet trafálta telibe, de a játékszer hozzá pattant vissza, az ismétlést a bal alsóba vágta! 1-0.
6.p. Vass cselezte jobbról helyzetbe magát, de lövését Szántai fogta.
7.p. Jobb oldali szabadrúgást Berde fejelt balról a kapu hosszú oldalába. 1-1.
35.p. Kiss bal oldali szöglete után Völgyi 17 méteres lövése szállt középrõl a kapu fölé.
37.p. Kiss bal olali szabadrúgása után lecsorgó labdát újra a feladó tette kapura, de a 18 méteres lapos lövést fogta Szántai.
39.p. Achim rúgott oda Völgyinek, amiért sárga lapot kapott a szegedi.
45.p. Nincs hosszabbítás, vége az elsõ félidõnek.
FÉLIDÕ: 1-1
46.p. Megkezdõdött a második játékrész.
60.p. Csere mindkét oldalon, nálunk Vass helyén a bajnokságban gyirmóti színekben elõször pályára lépõ Máté a vendégeknél pedig Coroian helyén Király.
67.p. Germán kapott sárga lapot.
70.p. Simon András kapott sárga lapot.
70.p. Bori jobb oldali beadása után a Madarász által megcsúsztatott labdát Máté lábáról lopták le a szegediek
71.p. Cserélt Bene Ferenc, Simon András helyén Tóth.
72.p. Szabó tört balról 16-osunkon belülre, de a hosszú alsóba tartó lövését Sebõk fogta.
73.p. Bori jobb oldali beadása után Máté fejel 6 méterrõl a kapu fölé.
77.p. Obot kapott sárga lapot.

78.p. Völgyi jobb oldali szöglete után a remekül érkezõ Balogh csúsztatott 6 méterrõl a kapu közepébe, a felsõ léc alá! 2-1
81.p. Bene Ferenc vezetõedzõnk utolsó cserelehetõségét is kihasznált, Simon Attila helyén Hováth a pályán.
83.p. Klausz László is változtatott, Obot helyén Hegedûs.
85.p. Megtörtént a mérkõzés utolsó cseréje is, Oláh helyett Andorka a pályán.
89.p. Völgyi kapott sárga lapot.
90.p. 3 perc a ráadás.
90+3.p. Oláh Gábor játékvezetõ lefújta a mérkõzést.
VÉGEREDMÉNY: 2-1 (1-1)
Mély talajú pálya és erõs szél fogadta a csapatokat. A gyors gólváltást követõen igazán veszélyes helyzetek jó ideig egyik oldalon sem alakultak ki. A félidõ végét mi uraltuk, de eredményesek nem tudtunk lenni, reális az 1-1 az szünetben.
A második félidõ elején mi léptünk fel kezdeményezõbben, de gólt nem sikerült szereznünk. Majd folytatódott a küzdelem. A csapta küzdeni tudásból jelesre vizsgázott, s egy pontrúgás után sikerült a gyõzelmet is megszereznünk.
Folytatás jövõ héten szombaton, ismét Gyirmóton, 17.00-órától a Kisvárdát fogadjuk.