GYIRMÓT FC GYÕR – SZOMBATHELYI HALADÁS<br><br>LIGAKUPA, G CSOPORT, 6. FORDULÓ, 2013.11.19., GYÕR-GYIRMÓT, GYIRMÓT STADION, 200 NÉZÕ<br><br><br><br>JÁTÉKVEZETÕK: Botló Béla – Iványi István, Mohos Milán – Sipos Katalin<br><br>ÖSSZEÁLLÍTÁSOK:<br><br><strong>GYIRMÓT FC GYÕR: </strong>Holczer Á., Farkas M., Karos N., Tóth N., Országh B., Laki B., Kelemen P., Cseri T., Hajba T., Széles I., Lázár P. <span style="color:#666666">(Deli Z., Magasföldi J., Kovács D., Erõs G., Egerszegi T., Lengyel D., Papp K.)<br></span><br>VEZETÕEDZÕ: Sisa Tibor<br><br><strong>SZOMBATHELYI HALADÁS:</strong> Mursits R., Fehér Z., Németh M., Nagy G., Andorka P., Gyurján B., Tóth P., Guzmics R., Schimmer Sz., Simon Á., Halmosi P.<span style="color:#666666"> (Rózsa D., P. Bosnjak, Devecseri Sz., Medgyes Z.)</span><br><br>VEZETÕEDZÕ: Artner Tamás<br><br><br><br>GÓLSZERZÕK:<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: 14.p. Tóth N. (1-0), 33.p. Kardos N. (2-1)<br><br>SZOMBATHELYI HALADÁS: 28.p. Andorka P. (1-1), 45+1.p. Tóth P. (2-2), 50.p. Halmosi P. (2-3)<br><br><br><br>CSERÉK:<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: 59.p. Kelemen P. – Kovács D., 61.p. Laki B. – Magasföldi J.<br><br>SZOMBATHELYI HALADÁS: 46.p. Schimmer Sz. – Devecseri Sz., 54.p. Halmosi P. – P. Bosnjak<br><br><br><br>SÁRGA LAPOK:<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: 45.p. Kardos N., 90.p. Holczer Á.<br><br>SZOMBATHELYI HALADÁS: 38.p. Halmosi P., 62.p. Guzmics R., 68.p. Simon Á., 95.p. Andorka P.<br><br><br><br>PIROS LAPOK:<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: 52.p. Tóth N.<br><br>SZOMBATHELYI HALADÁS: nem volt<br><br><br><br>TUDÓSÍTÁS:<br><br>1.p. Mi kezdtük a mérkõzést.<br><br>4.p. Cseri ugratta ki bal oldalon Tóth N.-t, de csatárunk nem tudta megfelelõen levenni a labdát mert jól zárt vissza Guzmics, így Mursics fel tudta szedni a labdát.<br><br>10.p. A mérkõzés elején leginkább mezõnyjáték folyik.<br><br><strong>13.p. Cseri cselezgetett szépen a bal oldalon, majd jól játszott össze Farkasssal, aki keresztbe adta a labdát a jobb szélen helyezkedõ Hajbának, aki rendkívül pontosan tálalt a középen érkezõ Tóth N. elé. Csatárunk pedig 7 méterrõl a kivetõdõ kapus alatt a kapuba lõtt! 1-0!</strong><br><br>18.p. Andorka kapott indítást hátulról, majd 9 méterrõl védõi közül kilépve lõtt, Holczer azonban bravúrral hárítani tudott.<br><br>20.p. Jobb oldalról kapott Halmosi labdát, amit kapura is fejelt, de Holczer nagy bravúrral, a levegõben úszva meg tudta fogni a játékszert.<br><br>26.p. Laki szerzett harcosan labdát a szombathelyi tizenhatosnál, majd lekészített Cserinek, aki kapásból a kapu fölé lõtt.<br><br>27.p. Nagy – Gyurján – Andorka volt a labda útja. Utóbbi közelrõl lõtt, Holczer viszont ismételten túl járt a szombathelyiek eszén.<br><br><strong>28.p. Gyurján jobb oldali beadása után Andorka fejelt közelrõl kapunkba, Holczernek esélyt sem adva. 1-1.</strong><br><br>31.p. Laki adott jobbra Cserinek, aki kicselezte védõjét, de a lövésbõl nem sikerült kaput találnia.<br><br><strong>33.p. Cseri végzett el jobbról egy szabadrúgást, amit középen a legmagasabbra ugró Kardos csúsztatott a hosszú felsõ sarokba! 2-1!</strong><br><br>38.p. Halmosi kapott sárga lapot.<br><br>40.p. Kelemen adott jobbról középre, a labdát Laki átlépte, így az Tóth N. elé került, aki a jobb alsó sarkot vette célba, de Mursits bravúrral ki tudta ütni a labdát.<br><br><strong>45+1.p. Egy bal oldali szöglet után Tóth P. fejelt kapunkba. 2-2.<br></strong><br>45+1.p. Kardos kapott sárga lapot.<br><br>45+1.p. Vége az elsõ félidõnek. <br><br>FÉLIDÕ: 2-2<br><br>46.p. A szünetben cserélt a Haladás. Schimmer helyett Devecseri a pályán.<br><br>49.p. Cseri jobb oldali beadása volt kicsit magas Tóth N.-nak, így Mursits fogja a labdát.<br><br><strong>50.p. Halmosit indította Andorka középrõl, aki balról kapunkba. 2-3.</strong><br><br>51.p. Tóth N. kapott piros lapot.<br><br>54.p. Cserél a Haladás. Halmosi helyett Bosnjak a pályán.<br><br>59.p. Cserélünk. Kovács áll be Kelemen helyett.<br><br>60.p. Ismét cserélünk. Laki helyére Magasföldi áll.<br><br>62.p. Guzmics kapott sárga lapot.<br><br>63.p. Sok veszélyes helyzet nem alakult ki, inkább szabadrúgásból veszélyeztettek az elmúlt idõben a csapatok.<br><br>64.p. Cseri adott jobbról rendkívül pontosan a bal oldalon érkezõ Kovácsnak, aki kapásból, szép mozdulattal lõtt, de a nagyon erõs lövés centikkel elzúgott a kapu elõtt.<br><br>66.p. Medgyes a pályán Fehér helyett a Haladásban.<br><br>66.p. Kovács adott balról a jobb oldalon érkezõ Hajbának, aki kapásból lõtt, de a labda centikkel a felsõ kapufa fölé szállt.<br><br>67.p. Magasföldi lõtt 20 méterrõl, de a labda egy vendég védõn megpattant, így szögletre gurult.<br><br>68.p. Simon kapott sárga lapot.<br><br>69.p. Cseri jobb oldali szabadrúgás szállt a jobb felsõ sarok felé, de egy védõ és a vendég kapus közös erõvel meg tudta menteni a góltól a Haladást.<br><br>72.p. Mursits lesérült, Tóth P. õrzi innentõl a vendég kaput.<br><br>83.p. Egy szöglet után Kardos próbált ollózva gólt szerezni, de a labda centikkel a kapufa mellé szállt.<br><br>90.p. Magasföldi indította Kovácsot, aki kapuba is talált, de les miatt a játékvezetõ érvénytelenítette a gólt<br><br>90.p. Holczer kapott sárga lapot.<br><br>90.p. 5 perc a hosszabbítás.<br><br>90+2.p. Cseri bal oldali szöglete után a felfutó Holczer fejelt kapura, de a labda centikkel a jobb felsõ sarok fölé ment.<br><br>90+4.p. Andorka kapott sárga lapot.<br><br>90+5.p. Vége a mérkõzésnek.<br><br>VÉGEREDMÉNY: 2-3 (2-2)<br> <br><br><br>ÖSSZEGZÉS:<br><br>A mérkõzés elején leginkább mezõnyjáték folyt. Vezetõ gólunk után mindkét csapat elkezdett támadóbban játszani. A vendégeknek aztán sikerült kiegyenlíteniük.<br><br>Egy jól elvégzett szabadrúgást követõen ismételten mi jutottunk elõnyhöz de egy szögletbõl a félidõ végén sikerült kiegyenlítenie a vendégeknek, akik rengeteg szögletük volt, de csak egy volt veszélyes.<br><br>Talán többet támad a vendég csapat, de pontatlanok a kapu elõtt, vagy a jó formában lévõ Holczer véd. Mi szép támadásokat vezetünk, melyek veszélyt si rejtegetnek magukban. <br><br>Egy jó elsõ félidõt láthatott a közönség.<br><br>A második félidõ elején gólt szerzett a Haladás, majd ember hátrányba kerültünk, de csapatunk nem tört meg, és további szép támadásokat vezettünk, de gólt sajnos már nem sikerült elérnünk.<br><br>Folytatás a hét végén, amikor szombaton, 13.00-órakor lép pályára csapatunk Tatabányán.