GYIRMÓT FC GYÕR – SZTK-ERIMA 2-2 (2-1)

2014.07.22. 18.00-ÓRA, VÉRTESSZÕLÕS

GYIRMÓT FC GYÕR:

I. FÉLIDÕ: Deli Z., Hajba T., Graszl K., Lengyel D., Kovács D., Sós M., Fekete Sz., Farkas M., Kákonyi D., Andorka P., Kiss M.

II. FÉLIDÕ: Somogyi Cs., Nagy S., Balog Z., Lázár P., Présinger Á., Madarász M., Papp K., Cseri T., Magasföldi J., Beliczky G., Oross M.

CSERÉK: Tóth N., Illés Gy.

VEZETÕEDZÕ: Sisa Tibor

SZTK-ERIMA:

KEZDÕK: Horváth L., Osváth A., Kornis A., Kállai L., Pollók Z., Vágó L., Barna Zs., Kvekveskiri I., Hevesi-Tóth T., Fekete Á., Szepesi R.

CSERÉK: Majoros Á., Sipos B., Hangya Sz., Szim L., M. Isarevic

VEZETÕEDZÕ: Vágó Attila

28.p. Jobb oldali szöglet utáni kavarodás eredményeként Farkas Á. rúgta sarokkal kapunkba a labdát a tehetetlen Deli mellett. 0-1.

34.p. Andorka adott keresztlabdát a jobb oldalon a támadást õrizetlenül kísérõ Kákonyinak, aki a kap bal oldalába lõtt! 1-1!

39.p. Farkas adott keresztlabdát a jobb oldalon érkezõ Kákonyinak, kinek lövését a felsõ léc alól még ki tudta Horváth ütni, de pont Andorka elé, aki közelrõl a kapuba bombázott! 2-1!

53.p. Hevesi-Tóth tört balról középre, majd laposan a kapu közepébe lõtt. 2-2.

Vértesszõlõsön játszotta szakadó esõben csapatunk legutóbbi felkészülési mérkõzését. Az ellenfél az SZTK-Erima csapata volt.

Játékosaink leginkább felívelésekkel próbálkoztak, nem lapos passzokkal. A rendkívül csúszós talaj így is több alkalommal megtréfálta a labdarúgókat.

A mérkõzés összképét tekintve több veszélyes helyzetet alakítottunk ki a szigetszentmiklósiaknál.

Nagyon kemény, olykor a durvaság határát is már-már elérõen játszó ellenfél elleni mérkõzésen, melyen az utolsó percekben kétszer is villant a piros lap az SZTK-játékosoknak, mindkét kapott gól után sikerült veszélyes helyzeteket kialakítani, de sajnos a második kapott gólra már nem sikerült válaszolni.

A helyzetek számát tekintve több gólt is rúghattunk volna a mai mérkõzésen, de ez sajnos ma nem sikerült, folytatás szombaton, amikor délelõtt Gyirmóton játszunk a Pénzügyõr, délután pedig Bágyogszováton, a Horváth Ferenc emléktornán a Mosonmagyaróvár ellen.